Skocz do zawartości

Kręci, nie pali


jacholl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano próbuję odpalić - rozrusznik kręci mocno, auto nie zapala, w ogóle nie zaskakuje nawet na chwilę. Jeszcze wczoraj wszystko działało elegancko, palił bez najmniejszego problemu. Podejrzewam że po wczorajszej i nocnej ulewie coś zawilgło - no i mam pytanie. Kable i świece nowe. Co jeszcze jest podatne na zawilgocenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś rano próbuję odpalić - rozrusznik kręci mocno, auto nie zapala, w ogóle nie zaskakuje nawet na

> chwilę. Jeszcze wczoraj wszystko działało elegancko, palił bez najmniejszego problemu.

> Podejrzewam że po wczorajszej i nocnej ulewie coś zawilgło - no i mam pytanie. Kable i świece

> nowe. Co jeszcze jest podatne na zawilgocenie?

A może pompa powiedziała pa pa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś rano próbuję odpalić - rozrusznik kręci mocno, auto nie zapala, w ogóle nie zaskakuje nawet na

> chwilę. Jeszcze wczoraj wszystko działało elegancko, palił bez najmniejszego problemu.

> Podejrzewam że po wczorajszej i nocnej ulewie coś zawilgło - no i mam pytanie. Kable i świece

> nowe. Co jeszcze jest podatne na zawilgocenie?

po dłuższym postoju jak przekręcisz kluczyk na zapłon słychac pompe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mi dziś silnik zaczął za to wariować... zaczął się dusić i dławić na niższych obrotach... jak by

> nie miał siły ciągnąć wozu... no szok...

rozregulował się może gazik tuk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano zaholowałem auto do mechanika ( w zasadzie to byłem umówiony na inna robotę z zawieszeniem, ale to wyszło przy okazji ). Trochę sie naszukał, ale jak zobaczyłem co było przyczyną to zdębiałem. Otóż pasek rozrządu przeskoczył o prawie pół obrotu koła na wałku - nie mam pojęcia kiedy i jak to się mogło stać - autem normalnie dojechałem do domu i zgasiłem, a wczoraj już działo się to co opisywałem. Pasek miał 20 kkm dopiero, Gates. Na szczęscie nic więcej sie nie stało, nie wiem nawet czy ten silnik jest kolizyjny czy nie ( wiem że w moim Puncie jest bezkolizyjny ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.