Skocz do zawartości

Oringi uszczelniające przewody klimatyzacji


GreenCC

Rekomendowane odpowiedzi

> Zielone ,czerwone ,niebieskie ,czarne ważne by były do klimy

u mnie w klimie wszystkie są zielone, chciałem zastosować zielone to nagrzewnicy ale podobno by puściły szybko i muszą być czarne, kolor jak widać ma znaczenie (chyba) grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u mnie w klimie wszystkie są zielone, chciałem zastosować zielone to nagrzewnicy ale podobno by

> puściły szybko i muszą być czarne, kolor jak widać ma znaczenie (chyba)

Rózne firmy i rózne kolory waytogo.gif ja teraz jade na czarnych w pracy ,poprzednio miałem zielone zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a masz wszystkie rozmiary? do łopla znalazłbyś komplet na całą klime?

Sporo tego jest ale niestety nie sa posegregowane markami zlosnik.gif

Musiał bym miec na wzór a to już nie bardzo ci sie opłaca wysyłać itd grinser006.gif

Podjedż do klimiarza ,jak będzie spoko to ci sprzeda bo zazwyczaj maja Takie zestawy waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sporo tego jest ale niestety nie sa posegregowane markami

> Musiał bym miec na wzór a to już nie bardzo ci sie opłaca wysyłać itd

> Podjedż do klimiarza ,jak będzie spoko to ci sprzeda bo zazwyczaj maja Takie zestawy

Jest jakaś tolerancja w tych rozmiarach? Bo mam spisanych kilka rozmiarów i z tymi z allegro większość różni się o 0,2mm... Więc może jednak najlepiej będzie iść do aso i kupić takie jak należy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest jakaś tolerancja w tych rozmiarach? Bo mam spisanych kilka rozmiarów i z tymi z allegro

> większość różni się o 0,2mm... Więc może jednak najlepiej będzie iść do aso i kupić takie jak

> należy?

tolerancja jest i to spora zlosnik.gif często zakłada cie troszke wieksze . W ASo też lukni bo czasem cana może byc nawet niższa waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.