Skocz do zawartości

Vw Passat B1


Rekomendowane odpowiedzi

> znajomy ma takiego w KRK tylko zielony groszek, fajna fura, mało ich

> tylko środek ma taki se

wiesz on jest o tyle nietypowy ze niby coupe a jednak z tyłu ma tylko otwierany bagaznik bez szyby. jest ich napewno mniej niz golfów jedynek i zastanawiam sie czy byłby problem na zabytek go zarejestrowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co o nim sądzicie? chodzi mi dokładnie o taki model

Ładny ok.gif Wtedy chyba jeszcze nikt nie myślał o tym, że ktoś uczyni go autem do wożenia worków z cementem, porywając się na takie coupe waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny teraz jak patrze się na foto, ale jak byłem mały ojciec miał takiego to ciągle psioczył na niego, az go powódz zabrała. Ale kopyto tamten samochód to miał, chyba 1,6 silnik ale teraz niepamiętam bo byłem zamały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co o nim sądzicie? chodzi mi dokładnie o taki model

jakieś 20 lat temu kolega zamienił wartburga na takie coś.było to niestety tak zjechane,że cudem było że jeżdziło.kupił wtedy za 16mln zł[starych] i w przeciągu roku włożył pewnie 3 razy tyle hehe.gifz kłopotów wybawił go wypadek z winy innego kierowcy-passat został skasowany.wtedy nie powaliło mnie na kolana ale może teraz byłoby inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.