Skocz do zawartości

obcieranie przy 70/50


mareksc106

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> prosił bym o pomoc czy zawieszenie 70/50 głównie przód czy będzie obcierał, jeśli będzie założona

> stalówka i opona 165/55 ?

> miał ktoś taki zestaw ??

ja mam 175/50 i nic nie obciera.

Na twoim miejscu bym się bardziej tyłem martwił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> prosił bym o pomoc czy zawieszenie 70/50 głównie przód czy będzie obcierał, jeśli będzie założona

> stalówka i opona 165/55 ?

> miał ktoś taki zestaw ??

Przy seryjnej stalówce z przodem na pewno nie bedzie problemu, zalezy jaka opona ale powinno byc ok, co do tyłu to nie wiem, ja nie mam nadkoli z tyłu i nic nie obcierało ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój błąd, stalówka 13" seria z SC a oponka pirelli 165/55 takie jak w sportasiu, to panowie mówicie nie będzie tarł przód, narazie takie zestaw ale w przyjdzie i alu tylko troszkę później i musi troszkę pojeździć na takim zestawie jakim pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mój błąd, stalówka 13" seria z SC a oponka pirelli 165/55 takie jak w sportasiu, to panowie mówicie

> nie będzie tarł przód, narazie takie zestaw ale w przyjdzie i alu tylko troszkę później i musi

> troszkę pojeździć na takim zestawie jakim pisałem wcześniej.

nic nie bedzie tarlo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mój błąd, stalówka 13" seria z SC a oponka pirelli 165/55 takie jak w sportasiu, to panowie mówicie

> nie będzie tarł przód, narazie takie zestaw ale w przyjdzie i alu tylko troszkę później i musi

> troszkę pojeździć na takim zestawie jakim pisałem wcześniej.

Ja w moim cintku mam 6040 i przód miodzio ale z tylu gdy usiada 4 osoby to trze o nadkola plastikowe no i na niektorych progach zwalniajacych przydre podloga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.