Skocz do zawartości

126: 126p a EPER


Rekomendowane odpowiedzi

> czy któryś EPER obsługuje 126p? bo w mojej wersji jest co prawda 126 bis, ale 126 p nie widać

masakra się na kąciku zrobiła z tymi malaczami oslabiony.gif trylion wątków będzie wkrótce no.gifno.gif Może faktycznie pora zmienić nazwę kącika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale jeszcze obowiązuje ten regulamin:

> http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=275412493&an=0&page=0#Post275412493

IIRC wg wątku z HP PMiHM jest w okresie przejściowym teraz... przed zmianą regulaminu, z możliwością wątków bez zdjęć.

Chyba że coś mi się skleiło wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajdz mi we wskazanym watku chocby jedno zdanie, ktore moznaby uzyc w obronie oskarzonego .

Quote:

Cieszymy się , że jest liczna grupa posiadaczy lub fanów aut PRL i innych "Demoludów". Są to piękne maszyny (no nie wszystkie ) i są również historią motoryzacji jak najbardziej. Więc nic nie stoi na przeszkodzie aby się w tym kąciku wyrażać .


?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Cieszymy się , że jest liczna grupa posiadaczy lub fanów aut PRL i innych "Demoludów". Są to

> piękne maszyny (no nie wszystkie ) i są również historią motoryzacji jak najbardziej. Więc

> nic nie stoi na przeszkodzie aby się w tym kąciku wyrażać .

> ?:)

Widzisz tu gdzies zwolnienie z obowiazku zamieszczenia zdjecia lub przyzwolenie na poruszenie kwestii stricte technicznych dot. "pieknych maszyn" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz tu gdzies zwolnienie z obowiazku zamieszczenia zdjecia lub przyzwolenie na poruszenie

> kwestii stricte technicznych dot. "pieknych maszyn" ?

Stąd emota..

Przy czym linkowanego wątku nie można nie łączyć z dyskusją na HP w sprawie utworzenia nowego kącika. Przyznaję jednak, że jeśli chodzi o sprawy techniczne Liwek zapraszał na MK.

Co do ukarania autora tego wątku jednak restrykcyjny bym nie był (co najwyżej warn jakiś, wyrzucenie dyskusji na MK, jeśli tam jest jej miejsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki ban? za co?

"Jest to forum [...] do dyskusji związanych z historią motoryzacji, jej przyszłością, prototypami, designem samochodów, etc. "

-dyskusja już jest

-126p to już też jest historia motoryzacji

-pytam o eper bo szukam części, żeby mój 126p miał przed sobą jeszcze jakąś przyszłość

jesli ktoś uważa że to niezgodne z regulaminem to moze zg. z 3pkt co najwyżej usunąć wątek:

"3. Wątki rozpoczynające się od bezfotkowych postów będą usuwane"

ale myślę że tak się nie stanie.

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaki ban? za co?

Nie ban, raczej upomnienie.

> "Jest to forum [...] do dyskusji związanych z historią motoryzacji, jej przyszłością, prototypami,

> designem samochodów, etc. "

> -dyskusja już jest

Tyle, ze nie o historii, a o zasadnosci utworzenia oddzielnego kacika.

> -pytam o eper bo szukam części, żeby mój 126p miał przed sobą jeszcze jakąś przyszłość

Halny wspominal o zachowaniu umiaru aby nie zrobic tu kacika obslugi biezacej aut z epoki PRL.

> jesli ktoś uważa że to niezgodne z regulaminem to moze zg. z 3pkt co najwyżej usunąć wątek:

> "3. Wątki rozpoczynające się od bezfotkowych postów będą usuwane"

> ale myślę że tak się nie stanie.

A chociazby z tego powodu (jesli nie z wymienionych wczesniej) powinien trafic na Motokacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jesli tak ma być, to można przenieść

> ja tylko chcę znać odpowiedz na moje pytanie

Mozna zalozyc, ze skoro FIAT ComPACT 98 nie zawieral w sobie 126p, to ePER tym bardziej nie bedzie ok.gif.

Dodam, ze nie jestem przeciwnikiem aut tego typu. Wrecz przeciwnie, chetnie przygarnalbym jakiegos 127p, bo takich bylo malo. Po prostu bardzo lubie ten kacik i jego dotychczasowe zalozenia, ktore uznaje za sluszne, nijak nie pasuja do nowej formy, ktora proponuja kaszlo-entuzjasci. Dlatego podpisuje sie "obiema recami" pod pomyslem utworzenia kacika "Legendy PRL" ok.gif.

Zeby nie bylo, ze bez fotek... grinser006.gif

800px-Fiat_127_1_v_sst.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie to Was rozumiem.

> macie swoje zasady a ktoś wlazł tu z buciorami. no więc ja uszanuję tutejsze ustalenia i nie będę

> już więcej pisał o 126p. będę oczekiwał na osobny kącik.

siwej brody doczekasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.