Skocz do zawartości

groźny wypadek w rajdzie cieszyńskim :(


robertinio

Rekomendowane odpowiedzi

> Heh nie wiem czy polamane nogi i obojczyk to niewielkie obrazenia;)

biorac pod uwage rozpedzone auto itd moglo byc znacznie gorzej.

''Świadkowie twierdzą, że poszkodowani stali w niedozwolonym miejscu. Gdy porządkowi poprosili ich, aby przeszli w inne miejsce, odpowiedzieli, że reprezentują prasę i stoją tu na własną odpowiedzialność. "

no prosze.wiele razy juz to widzialem.mam plakietke,aparat,paszport polsatu i mozecie mnie pocalowac.bede stal gdzie mi sie spodoba bo jestem nietykalny,okazalo sie ze aparat i plakietka nie uchroni przed uderzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam sposób podawania informacji w mediach pozostawia wiele do życzenia, nie patrzy sie na dokładność tylko na szybkość, strzelili jakieś jedno zdanie gdzieś w jakis wiadomosciach i posiali panikę.

A zachowanie kibiców swoją drogą, na głupotę niestety nie ma lekarstwa, no chyba, że taka terapia wstrząsowa jak dziś, ale jak się domyślam, to znowu będzie, ze zawinił organizator, że rajd źle zabezpieczony, że z powodów bezpieczeństwa nie odbędzie sie w przyszłym roku sciana.gif. Głupota, zresztą zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem też dzisiaj popatrzec i powiem ze wqr***ją mnie niektórzy kibice. Pomijając fakt że byli napitoleni tak że na nogach się zbytnio utrzymać nie umieli, stoją w miejsach ktorych nie powinni się znajdować, na polecenia służb porządkowych nie reagują twierdząc że niektórzy z rajdowców to ich koledzy, [bip] jego mać co za różnica kolega czy nie... ehhh a jakby tego mało w pewnym momencie zaczeli się tłuc między sobą, no c*uj mnie boli jak potem słysze teksty typu że to nie wina kibica bo on grzeczny itd, a winnym jest kierowca bo jechał za szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to impreza otwarta, niemożliwa do ogarnięcia jako całość, nie można wpuszaczać albo niewpuszczać ludzi, bo oni sami idą, a jak są napitoleni to powinno sie ich do radiowozu, albo chociaż głośno mówić, że społeczeństwo w dużej mierze jest nieodpowiedzialne i chamskie, bo na poważne i niebezpieczne sporty chodzi narąbane jak meserszmit !!!.

Ale łatwiej napisać, ze organizator sie nie wywiązał, a tego skutkiem jest likwidacja kolejnego Rajdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest to impreza otwarta, niemożliwa do ogarnięcia jako całość, nie

> można wpuszaczać albo niewpuszczać ludzi, bo oni sami idą, a jak

> są napitoleni to powinno sie ich do radiowozu, albo chociaż

> głośno mówić, że społeczeństwo w dużej mierze jest

> nieodpowiedzialne i chamskie, bo na poważne i niebezpieczne

> sporty chodzi narąbane jak meserszmit !!!.

> Ale łatwiej napisać, ze organizator sie nie wywiązał, a tego skutkiem

> jest likwidacja kolejnego Rajdu.

Dokładnie do radiowozu z takim jednym czy drugim i moze bylby spokoj.... Mam nadzieje ze w przyszlym roku barborka sie odbedzie smile.gif Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ponoć ktoś wjechałw grupe kibicow (info: radio)

> a chłopcy z forum mieli jechać kibicować,

> miejmy nadzieje ze to nie oni ucierpieli

naszej forumowej ekipie (7 osob) nic sie nie stalo ... bylismy na OeSie na ktorym byl wypadek ale ok 1 km do miejsca wypadku

na 6 OeSie bylismy swiadkami zaliczenia rowu przez Sejaka i drzewa przez CC .... nikomu nic sie nie stalo ucieripaly tylko auta ...

PB190465.JPG

PB190466.JPG

PB190452.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> źródło: Radio Bielsko

Hehe, no tak...polsat:) Ja jako Media stoje tam, gdzie uwazam, ze jest bezpiecznie. I sa to nieraz naprawde bezpieczne, np na nawrocie w jezyku (srodku). A tu safety ci przychodzi i masz sie wynosic na zewnetrzna , bo na jezyku jest niebezpiecznie. I wez tu gadaj z takim.

A co do polsatu - hehe, robia relacje po 2 minuty to i nie wiedza co sie dzieje na oesach, gdzie stac itp;). To jest znak b yrelacje trwaly godzine:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OES rządzi moim zdaniem w takich relacjach jeżeli chodzi o tv, Maciek Ziętarski i jego zamiłowanie do motoryzacji naprawde jest godne podziwu, a relacji słucha się z przyjemnością.

Słyszałem, że mają zdjąć OES z TVNTURBO, a poza tym już Maciej chyba nie komentuje zdjęć z rajdów, ciekawe czemu ostatnio słyszałem inny głos hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni wszystko chca zmieniac w tym tvn.juz raz go zdejmowali z anteny.w jednosladzie tez ciagle roszady prowadzacych.co do zientarskiego juniora to lepiej prowadzi niz jego poprzednicy ale dali by tam lepiej jakiegos znawce i fanatyka rajdow to by ciekawiej bylo.relacje na tv4 sa jak dla mnie znacznie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prowadzi ten program dość ciekawie, może nadrabia jakimiś zbędnymi tekstami, ale w połączeniu z nietypowymi dośc zdjęciami robi to ogólne dobre wrażenie.

W przeciwieństwie do Testosteronu, który równie dobrze mógłby być emitowany pod nazwą Talk Show Trzech Prowadzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie najgorszym.moze to bedzie przestroga dla innych

> ''niezniszczalnych' z plakietkami,paszportami polsatu

Najczesciej tak staja ludki z gazet lokalnych, telewizji lokalnych, ktorzy widzac rajd sa podjarani i chca jak najlepsze zdjecie/film zrobic. A konczy sie to tak jak wyzej. Ale nie ma tego zlego ... pewnie bedzie wypadek przy pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.