Skocz do zawartości

Tylny boczek w PII - 3D - jak zdemontować??


grzes2822

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę przełożyć zmieniarkę z bagażnika do wnętrza auta (pod fotel) ale nie mogę wyciągnąć czy też przeciągnąć kabelka do środka.

Dostęp blokuje mi boczny plastik (podłokietnik dla pasażera z tyłu).

I tu nasuwa się pytanie.

Jak zdemontować cały lub chociaż odgiąć jakoś dół tego boczka aby mi ten kabel luźno wyszedł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Chcę przełożyć zmieniarkę z bagażnika do wnętrza auta (pod fotel) ale nie mogę wyciągnąć czy też

> przeciągnąć kabelka do środka.

> Dostęp blokuje mi boczny plastik (podłokietnik dla pasażera z tyłu).

> I tu nasuwa się pytanie.

> Jak zdemontować cały lub chociaż odgiąć jakoś dół tego boczka aby mi ten kabel luźno wyszedł??

Musisz zdemontować oparcie dobrze by było jak samą kanape tez byś wywalił.

odkrecasz widoczne śruby (przy progu plastikowym i mocowaniu słupka środkowego i z tego co pamiętam w okolicach oparcia łącząca nakładke na słupek z boczkiem) musisz odkręcić też dolne mocowanie pasa bezpieczeństwa. Potem telikatnie ciągniesz, tylko uważaj żeby nie połamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nic nie demontowałem poza progiem, przełożyłem kabel pod wykładziną wsuwając go chyba od tylu w

> tak żeby wyszedł koło progu.

Dokładnie tak, potwierdzam, że to dobry sposób. Notabene, pod wykładziną daje się dużo przełożyć - u mnie pod wykładziną z tyłu idzie przewód od anteny CB, w sumie nawet dwa zlosnik.gif i od anteny od zestawu głośnomówiącego zlosnik.gif Tak więc to dobry sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie tak, potwierdzam, że to dobry sposób. Notabene, pod wykładziną daje się dużo przełożyć -

> u mnie pod wykładziną z tyłu idzie przewód od anteny CB, w sumie nawet dwa i od anteny od

> zestawu głośnomówiącego Tak więc to dobry sposób.

To i tak malo zlosnik.gif . U siebie bez problemu mialem 6xRCA, dwa zasilajace do wzmakow, antenowy CB oraz glosnikowe do przednich drzwi wink.gif

EDIT:

I jeszcze do zmieniarki zlosnik.gif A calosc przeciagana bez odkrecania boczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nic nie demontowałem poza progiem, przełożyłem kabel pod wykładziną wsuwając go chyba od tylu w

> tak żeby wyszedł koło progu.

ja potrzebuje tylko przełożyć kabel od zmieniarki z powrotem do wnętrza. Problemu by nie było gdyby nie gruba wtyczka na końcu. Tak jak mówicie to się boję, żeby jej nie urwać. Więc najlepiej by mi było chociaż trochę od dołu go podnieść, żeby zrobić odpowiednią szparę by mógł swobodnie przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja potrzebuje tylko przełożyć kabel od zmieniarki z powrotem do wnętrza. Problemu by nie było gdyby

> nie gruba wtyczka na końcu. Tak jak mówicie to się boję, żeby jej nie urwać. Więc najlepiej by

> mi było chociaż trochę od dołu go podnieść, żeby zrobić odpowiednią szparę by mógł swobodnie

> przejść.

jak ja przekładałem przewody do wzmacniacza to poprostu odkreciłem kanape próg, tapicerke wyjąłem spod boczka, wsadziłem przewody i wsunąłem wykładzine pod boczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak ja przekładałem przewody do wzmacniacza to poprostu odkreciłem kanape próg, tapicerke wyjąłem

> spod boczka, wsadziłem przewody i wsunąłem wykładzine pod boczek.

ok. dzięki za podpowiedź. Tak tez zrobię waytogo.gif

jak się uda to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.