Skocz do zawartości

Do oglądaczy Mercedes SLK 200


lisik

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o opinie na temat tego autka z ogłoszenia

>>>>>ALLEGRO<<<<<<

Mam zamiar przejechać się i obejrzec to cudo - auto dla kolegi.

Przebieg wydaje mi się wyjątkowo mały, niestety kolega bardzo napalony.

W internecie mało info o tym samochodzie. Piszą że generalnie bezawaryjny.

Może ktoś zna ten egzemplarz albo wyczyta coś ze zdjęć...

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo proszę o opinie na temat tego autka z ogłoszenia

> >>>>>ALLEGRO

wyglada dosc dobrze, skoro od 2 lat w Polsce i serwisowany to moze poprosic o namiary tego serwisu, VIN i przedzwonic...potem oczywiscie czujnik lakieru i jak bedzie wmiare ok to ostatnia wizyta w serwisie Mercedesa i brac:)

co do przebiegu...hm, to auto benzynowe, dwuosobowe, pewnie szóste w rodzinie wiec moze byc poprawny, wychodzi okolo 10kkm rocznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego nierealny? Takie auta są trzecie albo czwarte w rodzinie, które robią nikłe przebiegi.

Trzecie albo czwarte to są u pierwszego właściciela. Potem idą na sprzedaż i stają się pierwszym/jedynym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba nigdy nie stałeś kabrioletem w korku albo nie jechaleś w trasie z zamkniętym dachem.

może głupio zapytałem ale moim zdaniem jak np. nie ma skóry to ja bym jeśli auto jest za dobre pieniądze i w perfekcyjnym stanie - cabrio nie patrzył czy jest klima czy nie -> jeśli super autko i dobra cena to wtedy bym brał nie zależnie czy ma klimę czy też nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może głupio zapytałem ale moim zdaniem jak np. nie ma skóry to ja bym jeśli auto jest za dobre

> pieniądze i w perfekcyjnym stanie - cabrio nie patrzył czy jest klima czy nie -> jeśli super

> autko i dobra cena to wtedy bym brał nie zależnie czy ma klimę czy też nie....

cabrio musi mieć klimę! - nawet jazda w upalny dzień z otwartym dachem wymaga włączenia klimatyzacji - przecież jeszcze bardziej grzeje w czaszkę niż pod dachem wink.gif. Do tego cabrio musi też mieć skórę - bo się cholernie kurzy (przynajmniej w PL zlosnik.gif). Utrzymanie weluru w czystości graniczy z cudem oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie więcej i nie mniej niż zwykły samochód. Bo po pierwszym, krótkim okresie zachwytu zdjętym

> dachem następuje znudzenie i tego dachu się nigdy nie zdejmuje.

bzdura zlosnik.gif albo w tej hameryce szybko się Wam nudzi zlosnik.gif

a dobre audio? po okresie pierwszego zachwytu też słuchasz później już tylko małżonki z fotela obok? zlosnik.gif

EDIT:

tak czy siak - cabrio klimę musi mieć - jak każde auto, z dachem czy bez zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz cabrio?

brat ma, więc zdarza mi się pożyczać zlosnik.gif

i powiem Ci, że zanim kupił, próbowałem mu odradzać, używając podobnych argumentów. A teraz wiem, że kolejne auto dla żony (pełniące u nas rolę drugiego, miejskiego auta) będzie cabrio - z tym, że niestety ze stalowym dachem a nie prawdziwe cabrio jak to brata - ze szmacianym dachem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> brat ma, więc zdarza mi się pożyczać

To nie to samo. Jak pożyczałem cabrio to o nim marzyłem. Teraz nadal lubię ten samochód, ale dach bardzo rzadko zdejmuje - pewnie tak cęsto jak dawniej pożyczałem kabriolety smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie to samo. Jak pożyczałem cabrio to o nim marzyłem. Teraz nadal lubię ten samochód, ale dach

> bardzo rzadko zdejmuje - pewnie tak cęsto jak dawniej pożyczałem kabriolety

Twój wybór, nikt nie każe Ci jeździć bez dachu. Być może to auto nie jest dla Ciebie - pomyśl o innym zlosnik.gif

Brat jeździ cabrio od jakiegoś 1,5 roku i jest to jego jedyny samochód do użytku codziennego. Jak tylko pogoda pozwala - dach jest złożony, więc widzę, że mu się nie znudził wink.gif.

Ponawiam pytanie - czy dobre audio też Ci się nudzi i po jakimś czasie przestajesz używać?

o seks już nie zapytam hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.