Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

zubek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. > 5 grudnia odjechał > auto miałem 9 miesięcy i zrobiłem nim 10 tyś km No, ale zapytaj go ile zapłaci za wypożyczenie auta na prawie miesiąc .
  2. > Kolejnym razem pojedziemy wcześniej Kolejnym razem to już chyba nie będzie czego zwiedzac.
  3. > Tak, HP4 2015: Uroczy przedłużacz
  4. > maluch Żurawia w 4 min, miłego oglądania To Fani czterech kółek czy Wyprawa po cztery kółka?
  5. > W jakimś wcześniejszym wątku pisałem, że niedługo startuje nowa kawiarnia w Bielsku-Białej Nieźle to wygląda. Wpadłbym, ale to przy okazji bo daleko.
  6. > Jeśli ktoś lubi dobre opisy - to jest na ścigaczu Kurde opis zupełnie w artykułach z cyklu "Moja operacja" w Gali czy tam Na Żywo
  7. zubek odpowiedział fred77 na temat - Motokącik
    > Włosi chyba mają tak do siebie- w stilo jest taka ilość kontrolek tylko sporo rzeczy brak E tam w Skodzie też mam dżilion kontrolek, a sporo z nich to atrapy do wykorzystania w bogatszych wersjach.
  8. zubek odpowiedział vtorek na temat - Motokącik
    > W sumie to nie znam wielu nowych aut w stylu retro - Krysler PTCruzer..? Trochę się tego sprzedało. New Beetle, ale też wielkiej kariery chyba nie zrobił, poza tym Mini, Fiat 500.
  9. > Tylko się nie śmiać !!! Miałem to samo z klapą w lanosie, nic nie pomagało, starałem się nie otwierać bagażnika jak był upał.
  10. zubek odpowiedział vtorek na temat - Motokącik
    > Widzieli? KLIK > Jakoś mam mieszane uczucia Chyba tworząc przód wzorowali się na blobfishu
  11. > ... w wyniku uszkodzenia opony, W 2006 jakoś tak w styczniu.
  12. >jak to nagiac zeby bylo dobrze i mozna bylo > ponarzekac na dziadkow Może miał dziadowski skuter?
  13. zubek odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > bezposredni wtrysk > co ktoras dawka to noPb Co piąta.
  14. > ale co widzieli? Rozmowe przez telefon? A jak kolega pokaże billing z sieci? Może miał drugi telefon, który teraz ukrywa? Argument z bilingiem jest równie dobry jakby oskarżony o morderstwo pokazywał zdjęcia na których nikogo nie morduje.
  15. A to nie było przypadkiem pismo do ASO, a do Ciebie tylko do wiadomości? Jak kiedyś naprawiałem w ten sposób auto to wszytskie pisma jakie wymieniała ubezpieczalnia z ASO było też przysyłane do mnie DW.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.