Skocz do zawartości

Wymiana wkladki w stacyjce


Ejdrien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ze względu na awarie bebenka od strony kierowcy postanowiłem wymienić wszystkie wkładki i wszystko szlo gładko ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić w stacyjce znalazlem jednego manualna na necie ale niestety stacyjka nie ma odpowiednich zdjęć i nie wiem jak to zrobić jak ktoś wie to proszę o pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil

ściągasz obudowę (3 śrubki od spodu)

na dole stacyjki masz guzik który musisz trącić np śrubokrętem ale musisz mieć stacyjkę w pozycji zapłonu, ciągniesz za kluczyk i wychodzi razem z wkładką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triskalion Ci już opisał co i jak.

Aapraszamy do przywitania się w podwieszonym wątku.

Postaraj się też trochu czytelniej pisać (interpunkcja , duże litery itp, albo zdania rozdzielaj pustym wierszem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podepnę pod temat z inna sprawą. Jako, że też się noszę z zamiarem wymiany wszystkich wkładek to mam pytanie. Czy jest jakaś różnica między wkładkami z MkI i MkII? I czy jak mam jedne drzwi z MkII to będzie duży problem? Denerwuje mnie trochę to, że muszę cały czas się bujać z 3 kluczykami irked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja się podepnę pod temat z inna sprawą. Jako, że też się noszę z zamiarem wymiany wszystkich

> wkładek to mam pytanie. Czy jest jakaś różnica między wkładkami z MkI i MkII? I czy jak mam

> jedne drzwi z MkII to będzie duży problem? Denerwuje mnie trochę to, że muszę cały czas się

> bujać z 3 kluczykami

w tylnej klapie jest różnica o ile dobrze pamiętam.

reszta to to samo.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak w 3D wkładki drzwi wymienić ?

zacznij od zdjecia tapicerki, pod tapicerka zdejmiesz plastikowa zlaczke pomiedzy zamkiem a tym ustrojstwem otwierajacym drzwi (potocznie tez zamkiem), nastepnie zdjemujesz takie metalowe polkole z zamka i wypychasz go na zewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w tylnej klapie jest różnica o ile dobrze pamiętam.

> reszta to to samo.

> pozdr

Czyli jeśli będę chciał wymieniać to raczej muszę szukać całego kompletu konkretnie do MkI? hmm.gif Żeby klapa pasowała. Chciałbym wreszcie mieć jeden klucz, a nie trzy... icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli jeśli będę chciał wymieniać to raczej muszę szukać całego kompletu konkretnie do MkI? Żeby

> klapa pasowała. Chciałbym wreszcie mieć jeden klucz, a nie trzy...

najlepiej będzie wyjąć wkładkę z tylnej klapy żeby mieć na wzór....

albo z jakiejś innej klapy.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.