Skocz do zawartości

Suzuki marauder 125 - blokada prędkości


marcin44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy ktoś z was bedzie się orientował, czy w motocyklu suzi marauder 125 były montowane fabrycznie blokady prędkosci?

Jezeli tak to w jaki sposób można się jej pozbyć?

Moto nie chce rozwinąć prędkości większej niż 80 km/h mimo , że manetka ma jeszcze spory zapas ruchu.

Suzi z 1998r.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to najwyraźniej blokada na module zapłonowym i chyba gaźnik.

Piszę czysto teoretycznie, nie mam - nie miałem i raczej nie będę miał takiego jeździdełka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem często 125 w Niemczech miały blokady do 80km/h, wiec to zapewne ta niespodzianka. Tak jak kolega wspomniał można blokować :modułem, gaźnikiem, tłumikiem i przednia zębatką zdawcza.

Moze jest jakieś forum Maruderowe i tam warto zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

> Zadzwonię ! Dzięki!

Odświeżam temat:

Na alegro znalazłem taki opis:

... odblokowano moduł zapłonowy ograniczający maksymalną prędkość do 80 km/h (moto było fabrycznie zablokowane-na życzenie mogę blokadę założyć z powrotem)....

Wynika z tego, że to jest jakiś pizdryk podpinany pod moduł zapłonowy, co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odświeżam temat:

> Na alegro znalazłem taki opis:

> ... odblokowano moduł zapłonowy ograniczający maksymalną prędkość do 80 km/h (moto było fabrycznie

> zablokowane-na życzenie mogę blokadę założyć z powrotem)....

> Wynika z tego, że to jest jakiś pizdryk podpinany pod moduł zapłonowy, co to może być?

Ogranicznik obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Czy ktoś z was bedzie się orientował, czy w motocyklu suzi marauder 125 były montowane fabrycznie

> blokady prędkosci?

> Jezeli tak to w jaki sposób można się jej pozbyć?

W Papierach powinien byc wpis w jaki sposob motocykl zostal zdlawiony, dztwonienie do dealera nie da nic, bo motocykl moze ale nie musi byc ujety w systemie.

wink.gif

> Moto nie chce rozwinąć prędkości większej niż 80 km/h mimo , że manetka ma jeszcze spory zapas

> ruchu.

> Suzi z 1998r.

> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.