Skocz do zawartości

Alfa Romeo GT


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

GT zakonczono.

Brera tez juz ma deadline wyznaczony.

Pozostaje miec nadzieje, ze 2ettotanta zastapi ta druga, a ta pierwsza - Giulietta Sprint - gdzies juz wizualizacje widzialem... i byly obiecujace cool.gif

A GT? Mam nadzieje, ze sobie sprawie taka po Lybrze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brera i Spider również wycofane, wiadomość sprzed kilku dni, miała być do końca roku ale z powodu

> strat jakie generowały te modelu produkcje zakończono nagle

Bo to były samochody bez pomyślunku.

Tak naprawdę to jedynym mocnym silnikiem był Diesel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe kiedy w końcu zakończą mito i giuliettę , albo chociaż gruntowny face lift przodu

claps.gif

w Gulli przydał by się jeszcze lifting konsoli środkowej, bo wygląda ubogo. Ciekawe jest to że z kim nie rozmawiam, to podziela to samo zdanie odnośnie konsoli i wyglądu przodu obu modeli sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Gulli przydał by się jeszcze lifting konsoli środkowej, bo wygląda ubogo. Ciekawe jest to że z

> kim nie rozmawiam, to podziela to samo zdanie odnośnie konsoli i wyglądu przodu obu modeli

Tu też jakoś ubogo grinser006.gif

alfa_romeo-8c_competizione_51.jpg

PS. ja nie podzielam grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma do wspominanych modeli wnętrze 8C ?

8C raczej jest samochodem o innym przeznaczeniu i akurat taka konsola wystarcza.

Natomiast kompakt którym jest Giullia w środku jest ... nudny, bez polotu i gdzie ten duch Alfy ?. Swoją prostotą się upodabnia do Seata Leona. Równie dobrze taką podróbkę 8C mogli zrobić koreańcy.

Konkurencja wypada znacznie lepiej:

first-interior-pictures-of-the-new-opel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co ma do wspominanych modeli wnętrze 8C ?

> 8C raczej jest samochodem o innym przeznaczeniu i akurat taka konsola wystarcza.

facepalm.gif

> Natomiast kompakt którym jest Giullia w środku jest ... nudny, bez polotu i gdzie ten duch Alfy ?.

> Swoją prostotą się upodabnia do Seata Leona. Równie dobrze taką podróbkę 8C mogli zrobić

> koreańcy.

> Konkurencja wypada znacznie lepiej:

dziwne, że o kokpicie astry piszą, że jest przeładowany przyciskami zlosnik.gif wnętrze 159 też za dużo przycisków nie ma - przy nowej astrze, insignie to bida panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziwne, że o kokpicie astry piszą, że jest przeładowany przyciskami wnętrze 159 też za dużo

> przycisków nie ma - przy nowej astrze, insignie to bida panie

Jak już nie ma czego się czepić, to się wymyśla głupoty. Jak sie pojawiły Stilo Abarth, to też pseudo dziennikarze pisali, że auto dla informatyka - choć tu akurat trafili, miłem dwa i pasowały mi idealnie zlosnik.gif Ale chodziło im akurat o "skomplikowaną" obsługę Connect Nav+. hehe.gif

Insignia bida ? Hmmm ... rotfl.gif

2009+Opel+Insignia+Sports+Tourer+interior.jpg

Co do 159, to pomimo prostego wnętrza samo auto wygląda tak jak Alfa Romeo powinna wyglądać.

Wracając do sedna, Giullietta nie wygląda ani z przodu, ani w środku. Desing KIA wydaje się być bardziej zaawansowanym hehe.gif

ebc8-kia-soul-concepts-interior.jpg

Jak mają tak dalej projektować Alfy, to może jednak niech markę kupią Niemcy i zrobią z tego coś co będzie jeździć i wyglądać, bo uważam że marka na to zasługuje. A to co obecnie robią włosi to kpina. Chyba że to celowe działanie.

PS

Kilka dni temu nawet rozmawiałem ze znajomym z salony Alfy ile sprzedali Giulli ? Odpowiedź: ZERO. A zamówieć ? No też brak.

hehe.gifclaps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Insignia bida ? Hmmm ...

Uważniej czyta grinser006.gif nie napisałem, że Insignia bida tylko 159 PRZY insigni i astrze to bida zeby.GIF

> Co do 159, to pomimo prostego wnętrza samo auto wygląda tak jak Alfa Romeo powinna wyglądać.

Czyli jak się wnętrze podoba to jest prawdziwa alfa a jeżeli Ci się nie pooba to już shit ? grinser006.gif

> Wracając do sedna, Giullietta nie wygląda ani z przodu, ani w środku. Desing KIA wydaje się być

> bardziej zaawansowanym

lekko się nie zgodzę hehe.gif

> Jak mają tak dalej projektować Alfy, to może jednak niech markę kupią Niemcy i zrobią z tego coś co

> będzie jeździć i wyglądać, bo uważam że marka na to zasługuje. A to co obecnie robią włosi to

> kpina. Chyba że to celowe działanie.

Najwyraźniej kwestia Twojego gustu grinser006.gif Mi akurat Julka się podoba smile.gif ale 159 bardziej ze względu na wielkość grinser006.gif

> PS

> Kilka dni temu nawet rozmawiałem ze znajomym z salony Alfy ile sprzedali Giulli ? Odpowiedź: ZERO.

> A zamówieć ? No też brak.

To najrywaźniej słaby dealer zeby.GIF w tarnówku małym po wystawie w galerii mieli zamówionych parę sztuk ... bez żadnych jazd, bez niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to się cieszę, że to tylko mój zdefektowany gust, bo już się bałem że Alfa Romeo się kończy

hahaha.gif grunt to samo krytyka hehe.gif

poza tym jakby robili w kółko tą samą stylistykę to by musieli zmienić nazwę na porsche grinser006.gif

> PS

> Mam nadzieję, że następcę 159 tak nie popsują jak skrzywdzili Giullię

169 na jakiś projektach dość fajnie wyglądała smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj między wierszami wink.gif

Giullietta jako wozidło klasy kompakt, podobnie jak VW Golf, Focus czy Astra jest poprawna i nie ma co się czepiać.

Jednak model ten nic ciekawego nie wnosi. Równie dobrze mógłby mieć logo Fiat i tak byłoby nawet lepiej i poprawnie - no może poza tymi LEDami ( a'la wiejski tuning ) w przednich lapach zlosnik.gif Ale że po tak długim czasie od premiery 147 zrobiono tak bezpłciowego następcę to nie potrafię tego zrozumieć sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytaj między wierszami

> Giullietta jako wozidło klasy kompakt, podobnie jak VW Golf, Focus czy Astra jest poprawna i nie ma

> co się czepiać.

> Jednak model ten nic ciekawego nie wnosi. Równie dobrze mógłby mieć logo Fiat i tak byłoby nawet

> lepiej i poprawnie - no może poza tymi LEDami ( a'la wiejski tuning ) w przednich lapach Ale

> że po tak długim czasie od premiery 147 zrobiono tak bezpłciowego następcę to nie potrafię

> tego zrozumieć

Dobrze powiedziane claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale

> że po tak długim czasie od premiery 147 zrobiono tak bezpłciowego następcę to nie potrafię

> tego zrozumieć

pozostaje nam czekać aż coś się zmieni w stylistyce , na razie zostaje nam 159 i ewentualnie powrót do fiata ;

eh, gdyby nie ten przód ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.