Skocz do zawartości

Nowa Syrena 105L


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nie traktować tego jako reklamy, nie mam nic wspólnego ze sprzedawcą ale jak trafiłem na to ogłoszenie to nie mogłem uwierzyć że można jeszcze znaleźć takie perełki na rynku smile.gif. Gdybym miał kasę chyba bym się skusił. Jak myślicie, da się utrafić w takim stanie np SHL M11 bo od dawna planuje zakup?

http://otomoto.pl/syrena-105-l-fabrycznie-nowa-unikat-C10897722.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze opłaca się "wyprodukować" taki samochód.

Ostatnio obserwuję wysyp nowych syrenek i innych pojadów. Normalnie ludzie kupowali je za ciężki szmal żeby stały w garażu. rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę nie traktować tego jako reklamy, nie mam nic wspólnego ze sprzedawcą ale jak trafiłem na to

> ogłoszenie to nie mogłem uwierzyć że można jeszcze znaleźć takie perełki na rynku . Gdybym

> miał kasę chyba bym się skusił. Jak myślicie, da się utrafić w takim stanie np SHL M11 bo od

> dawna planuje zakup?

> http://otomoto.pl/syrena-105-l-fabrycznie-nowa-unikat-C10897722.html

ooo... na puławskich numerach yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę nie traktować tego jako reklamy, nie mam nic wspólnego ze sprzedawcą ale jak trafiłem na to

> ogłoszenie to nie mogłem uwierzyć że można jeszcze znaleźć takie perełki na rynku . Gdybym

> miał kasę chyba bym się skusił. Jak myślicie, da się utrafić w takim stanie np SHL M11 bo od

> dawna planuje zakup?

> http://otomoto.pl/syrena-105-l-fabrycznie-nowa-unikat-C10897722.html

Kup lepiej coś co nazywa się potocznie dobrą bazą do odbudowy i dporowadź do stanu perfekcyjnego. Oszczędzisz masą $$ względem "nowego" egzemplarza, zresztą, 90% tych "nowych" maszyn to odpicowane używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kup lepiej coś co nazywa się potocznie dobrą bazą do odbudowy i dporowadź do stanu perfekcyjnego.

> Oszczędzisz masą $$ względem "nowego" egzemplarza, zresztą, 90% tych "nowych" maszyn to

> odpicowane używki.

no niewiem, odbudowanie auta niezbyt zniszczonego z lakierowaniem to koszt okolo 25kzl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś , na wsi , miedzy stoczkiem i latowiczem , negocjowałem z jakimś idiotą zakup dwóch wraków do rekonstrukcji , i ceny zakupu nie znam screwy.gifsciana.gif, za to znam historie obu "bolidów" screwy.gifsciana.gif

zobaczymy w niedzielę ...

czy jest chętny na moskwicza 403 ? z papierami ...

właściciel chce 2500zł

info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę nie traktować tego jako reklamy, nie mam nic wspólnego ze sprzedawcą ale jak trafiłem na to

> ogłoszenie to nie mogłem uwierzyć że można jeszcze znaleźć takie perełki na rynku . Gdybym

> miał kasę chyba bym się skusił. Jak myślicie, da się utrafić w takim stanie np SHL M11 bo od

> dawna planuje zakup?

> http://otomoto.pl/syrena-105-l-fabrycznie-nowa-unikat-C10897722.html

Syrena za takie pieniądze to śmiech na sali. Kolega sprzedał niedawno 105 z 1978 r., wyrejestrowaną w 1982 r. z autentycznym przebiegiem 4196 km. Skasował za nią "jedyne" 2,5 tys. zł, a i to uważam, że dobrze wziął. Poza tym, kupił ją człowiek, który zarejestrował ją jako zabytek i dba o nią, a handlarze też się o nią bili, tylko żaden tyle nie oferował.

PS. Tapicerka w tej "nówce" na pewno nie jest z 1977 r. wpysk.gif

Skajowe siedzenia weszły wraz z wprowadzeniem kubków na felgi zamiast kapsli, czyli w 1980 r. bodajże. Picerzy nie postarali się. nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę nie traktować tego jako reklamy, nie mam nic wspólnego ze sprzedawcą ale jak trafiłem na to

> ogłoszenie to nie mogłem uwierzyć że można jeszcze znaleźć takie perełki na rynku . Gdybym

> miał kasę chyba bym się skusił. Jak myślicie, da się utrafić w takim stanie np SHL M11 bo od

> dawna planuje zakup?

> http://otomoto.pl/syrena-105-l-fabrycznie-nowa-unikat-C10897722.html

Wisi już na allegro jakieś pół roku, jak widac nie ma chetnych na zakup a jest naprawde piekna smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli prześledzisz temat youngtimerowych rewelacji to Lublin nimi tryska. Przypadek?

Byłem na zapadłem wsi w Lubelskim, widziałem na własne oczy jaki park maszynowy eksploatują. Widziałem tam trzy syrenki z czego jedną w normalnej eksploatacji. Lubelskie to taka Polska kat. B (niech się lubelszczanie nie obrażają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem na zapadłem wsi w Lubelskim, widziałem na własne oczy jaki park maszynowy eksploatują.

> Widziałem tam trzy syrenki z czego jedną w normalnej eksploatacji. Lubelskie to taka Polska

> kat. B (niech się lubelszczanie nie obrażają).

Nie obrażamy się - taka prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.