Skocz do zawartości

STRATOS


9962

Rekomendowane odpowiedzi

> 8c ładniejsza

Tyle ze 8c to troche inny sprzet. Stratos od poczatku do konca byl budowany jako killer na tory. Bez kompromisow, bez ustepstw.

8C to bardziej manifestacja filozofii firmy.

tak podobne a jednak tak rozne wink.gif

Jest w stanie mi ktos napisac co Jeremy mowi o tym coi jest przed kierowca w porsche i lancii?

Od dawna chce to na podpis, ale moj angielski jest zbyt slaby zebym ze sluchu przepisal to bez bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest w stanie mi ktos napisac co Jeremy mowi o tym coi jest przed kierowca w porsche i lancii?

> Od dawna chce to na podpis, ale moj angielski jest zbyt slaby zebym ze sluchu przepisal to bez

> bledow.

mowi ze porche ma na wprost kierowcy predkosciomierz a w lanci w tym miejscu jest wskaznik cisnienia oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja rpozumem co on mowi. Znam angielski biernie. Rozumem duzo, mowie bardzo malo.

> Chail bym miec to to zapisane po angielsku

Another think I really like as well is you know ... a porsche puts the rev counter right in front of you ... lancia in this put the oil pressure right in front of you ...

chyba nie porobiłem błędów smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Another think I really like as well is you know ... a porsche puts the rev counter right in front

> of you ... lancia in this put the oil pressure right in front of you ...

> chyba nie porobiłem błędów

Dokladnie o to mi chodzilo. Ja rozumiem co mowia, ale nie umiem tego zapisac prawidlowo wink.gif

To bym jeszcze prosil o to zdanie, ktore potem wypowiada drugi Hamond. to o tym ze to wiele mowi o wloskich uatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie o to mi chodzilo. Ja rozumiem co mowia, ale nie umiem tego zapisac prawidlowo

> To bym jeszcze prosil o to zdanie, ktore potem wypowiada drugi Hamond. to o tym ze to wiele mowi o

> wloskich uatach.

Chodzi o to co się wcina zaraz po Clarksonie ?

oil temperature ... what is that to tell you - pewien nie jestem bo nie wyraźnie troche grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.