Skocz do zawartości

coś mi skrzypi


grundi

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też się pojawił taki odgłos po wymianie zestawu naprawczego, sprężyn i gum.

Na początek proponuję Ci przejechać się na myjkę bezobsługową i dobrze namoczyć okolice wahacza i nadkola i sprawdź czy skrzypienie ustało.

U mnie coś w środku piska(ło?) hmm.gif Nie wiem albo się przyzwyczaiłem do odgłosów, albo się wypiskało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie też się pojawił taki odgłos po wymianie zestawu naprawczego, sprężyn i gum.

> Na początek proponuję Ci przejechać się na myjkę bezobsługową i dobrze namoczyć okolice wahacza i

> nadkola i sprawdź czy skrzypienie ustało.

na myjnię pojade dopiero jak mi przysla listewke zgarniającą do tylnich lewych drzwi.. bo juz sie komuś spodobała i sobie ja zabrał z mojego auta

> U mnie coś w środku piska(ło?) Nie wiem albo się przyzwyczaiłem do odgłosów, albo się wypiskało.

u mnie piska na nierównościach... ale jak jest obciążony ( 2 osoby z tyłu wystarczą) i jest cudowna błoga cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tylnej belce jest takie urządzenie które zmniejsza/zwiększa siłę hamowanie tylnych kół w zależności od obciążenia tyłu auta, urządzenie to nazywa się korektorem siły hamowania i wygląda to tak.

284172472-obrazek.jpg

Z biegiem czasu (głównie od mało obładowanego tyłu) zapieka się dźwigienka. Mechanicy widocznie musieli to rozruszać i temu teraz to piska.

post-130636-14352509672017_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.