Skocz do zawartości

Pomocy - szyby same się otwierają


jedrek_18

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po wyjściu z pracy zauważyłem, że w moim Stilonie są otwarte szyby. Na szczęście była słoneczna pogoda. Miałem nadzieję, że to jednorazowy wybryk. Przed chwilą poszedłem wprowadzić samochód do garażu. Niestety, szyby znów były otwarte, a w dodatku padał deszcz, rezultat: mokre boczki drzwi i fotele. sick.gif Co może być przyczyną takiego zachowania? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif coś mu zrobił, że na siłę chce się przewietrzyć rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Sorki nie mogłem się powstrzymać 20.GIF

A na poważnie sprawdź kluczyki - nie byłeś przypadkiem w zasięgu pilota? przytrzymanie otwierania opuszcza szyby.

Albo jakieś zwarcie w samym zamku kierowcy.

Masz jakiś dodatkowy alarm z opcją domykania? Moduł komfortu się to chyba zwie/

Awaria pilota mi najbardziej pasuje, w innym aucie tak miałem. Przestał odbijać i ciągle otwierał auto. Autoalarm sam je po 60sek zamykał. One znowu się otwierało i tak w kółko. Aż pilota się wymieniło.

howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj po wyjściu z pracy zauważyłem, że w moim Stilonie są otwarte szyby. Na szczęście była

> słoneczna pogoda. Miałem nadzieję, że to jednorazowy wybryk. Przed chwilą poszedłem wprowadzić

> samochód do garażu. Niestety, szyby znów były otwarte, a w dodatku padał deszcz, rezultat:

> mokre boczki drzwi i fotele. Co może być przyczyną takiego zachowania?

Miałem coś podobnego tylko, że z szybą kierowcy. Po wizycie u elektryka musiałem wymienić Przełącznik zespolony bo jakieś zwarcie było. Po wymianie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> coś mu zrobił, że na siłę chce się przewietrzyć

> Sorki nie mogłem się powstrzymać

zlosnik.gif20.GIF

> A na poważnie sprawdź kluczyki - nie byłeś przypadkiem w zasięgu pilota? przytrzymanie otwierania

> opuszcza szyby.

Nie ma takiej możliwości. Auto stało na wjeździe, a kluczyk leżał na lodówce w kuchni, po drugiej stronie domu.

> Albo jakieś zwarcie w samym zamku kierowcy.

> Masz jakiś dodatkowy alarm z opcją domykania? Moduł komfortu się to chyba zwie/

Alarmu brak.

Na razie profilaktycznie zdjąłem klemę z akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na razie profilaktycznie zdjąłem klemę z akumulatora.

Tylko rano nie przeraź się jak zobaczysz jeden wielki fejlur, powinien zniknąć po przejechaniu 5 metrów.

Wystarczyło rozpiąć złącze pomiędzy drzwiami kierowcy a nadwoziem.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij ten panel sterowania z drzwi kierowcy i wysusz, potem nasmaruj czyms (np. Kontakt).

Ja tak miałem, tylko że z zamykaniem auta, zawsze się to działo po tym jak pare kropel deszczu popadało na otwarte drzwi, całą płytkę wypsikałem kontaktem i jest git wink.gif

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyciągnij ten panel sterowania z drzwi kierowcy i wysusz, potem nasmaruj czyms (np. Kontakt).

> Ja tak miałem, tylko że z zamykaniem auta, zawsze się to działo po tym jak pare kropel deszczu

> popadało na otwarte drzwi, całą płytkę wypsikałem kontaktem i jest git

> Pozdrawiam.

Dziwne tylko, że wczoraj szyby też się otworzyły, a cały dzień było sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.