Skocz do zawartości

Światła mijania seicento


Griml0cK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nastepujący problem - kilka dni temu włączam jak zwykle światła i...oprócz normalnej kontrolki świateł mijania leciutko podświetlona była również ta od świateł długich. Wyszedłem z samochodu - jeden reflektor lekko świeci, drugi normalnie. Dziś juz kontrolka świateł zapala się jedna (czyli tak jak powinno), jeden reflektor nadal świeci słabiej. Postanowiłem kupić nowe żarówki, podczas odłączania wtyczki od tego reflektora, który ledwo świeci zauważyłem, że wtyczka jest lekko podtopiona. Po zmianie zarówek oczywiscie problem pozostał. Na wtyczkach napięcia:

reflektor działający - 11.7, działający słabiej 11.3

Problem nr2:

3cie światło stop nie działa, prąd do wtyczki nie dochodzi.

Any ideas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Mam nastepujący problem - kilka dni temu włączam jak zwykle światła i...oprócz normalnej

> kontrolki świateł mijania leciutko podświetlona była również ta od świateł długich.

> Any ideas?

Kostka przy żarówce do wymiany - miałem dokładnie to samo ostatniej zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat żarówka to oże i być dobra, tylko własnie kostka do wymiany. ja tak miałem zanim przylutowałem nową- tak to same konektorki na H4-kę grinser006.gif i co jakiś czas musiałem maskę podnosić i rozwierać przewody zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki wszystkim za odpowiedzi Kostka dzis zakupiona (całe 3zł) jutro sobie ją zmienie. Ciekawi

> mnie tylko czemu nagle jedna się stopiła, a druga jest ok?

tak jak wade napisał - telepie sie to wszystko + brud + kurz i słabo zaczyna przewodzić i wytwarza się coraz więcej nalotu na stykach.....i zwiększa się opór na stykach a jak zwiększa się opór to się grzeje.....

kostki nieseryjne na bank nie wytrzymają tak jak oryginały - przynajmniej te które mi się udało kupić są daleko daleko z jakością z oryginałami

póki co wymień tylko tą kostkę która się stopiła natomiast na obu żarówkach dokładnie przeczyść styki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podepnę się pod temat Panowie gdzie kupie dobre najlepiej oryginalne lampy do seja na przód?

> oczywiście jak naj lepsza cena mnie interesuje ?

Na Allegro jest sprzedawca, który oferuje nowe Carello po 130 PLN - i elektryczne i hydro. Tylko teraz cosik nie mogę go znaleźć niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.