Skocz do zawartości

Peugeot 607 2.2hdi brać ??


michal_z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z sąsiedztwa !!!

Ponieważ poszukuję intensywnie samochodu, który zastąpi Leganzę, otrzymałem propozycję zakupu od kolegi Peugeota 607 2.2hdi z 2000 albo 2001 roku (nie pamiętam).

Auto ma jednego właściciela, jest serwisowane w ASO (Owlex w Łodzi) 100% bezwypadkowe i ma przebieg 270kkm.

Do wymiany podobno sprzęgło (chociaż nim jeździłem i nie uważam żeby była potrzeba) no i zawieszenie przód i tył (przód trochę pływał).

Cena ok. 12 tyś ... warto ??? Co o tym myślicie ?

edit: Jako alternatywę, w grudniu będę mógł odkupić poflotową Octavię I 1.6 z LPG z 2006 r z przebiegiem 210kkm za jakieś 18 tyś

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegów z sąsiedztwa !!!

> Ponieważ poszukuję intensywnie samochodu, który zastąpi Leganzę, otrzymałem propozycję zakupu od

> kolegi Peugeota 607 2.2hdi z 2000 albo 2001 roku (nie pamiętam).

> Auto ma jednego właściciela, jest serwisowane w ASO (Owlex w Łodzi) 100% bezwypadkowe i ma przebieg

> 270kkm.

> Do wymiany podobno sprzęgło (chociaż nim jeździłem i nie uważam żeby była potrzeba) no i

> zawieszenie przód i tył (przód trochę pływał).

> Cena ok. 12 tyś ... warto ??? Co o tym myślicie ?

> edit: Jako alternatywę, w grudniu będę mógł odkupić poflotową Octavię I 1.6 z LPG z 2006 r z

> przebiegiem 210kkm za jakieś 18 tyś

> Pozdrawiam Michał

Kolega posiadał 607 hdi, ale ze slłabszym motorem. Bardzo fatalnie wspomina ten samochód. Flitr + dwumasa + wtryski + zawieszenie ... A nie kupił zajeżdżonego tylko właśnie od 1 właściciela z nalotem coś ok 90 tyś km.

Swoją drogą, jak sprzęgło to nie od razu dwumasa ?

Za to świetnie wyposażone, bardzo wygodne, ciche w środku auto. I do tego całkiem nie brzydkie ok.gif

Nie wiem, może kolega miał pecha? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dwumasa + wtryski + zawieszenie ...

No właśnie tego się obawiam.

Nie wiem jak wyglądają ceny części. Dotąd jeździłem autami z silnikami benzynowymi i nawet gdy miał wchodzić w grę remont silnika to koszty nie były astronomiczne.

Nie wiem nawet jaki jest koszt np. amortyzatorów czy koła dwumasowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam kolegów z sąsiedztwa !!!

> Ponieważ poszukuję intensywnie samochodu, który zastąpi Leganzę, otrzymałem propozycję zakupu od

> kolegi Peugeota 607 2.2hdi z 2000 albo 2001 roku (nie pamiętam).

> Auto ma jednego właściciela, jest serwisowane w ASO (Owlex w Łodzi) 100% bezwypadkowe i ma przebieg

> 270kkm.

> Do wymiany podobno sprzęgło (chociaż nim jeździłem i nie uważam żeby była potrzeba) no i

> zawieszenie przód i tył (przód trochę pływał).

> Cena ok. 12 tyś ... warto ??? Co o tym myślicie ?

> edit: Jako alternatywę, w grudniu będę mógł odkupić poflotową Octavię I 1.6 z LPG z 2006 r z

> przebiegiem 210kkm za jakieś 18 tyś

> Pozdrawiam Michał

Ojciec mojego kumpla kupił Peugota 607 2.2HDI. Samochód bardzo wygodny ale i ... drogi w utrzymaniu ...

Części są bardzo drogie. Droższe niż do limuzyn zbliżonej klasy Audi/Mercedesa.

Dodatkowo samochód jest ciężki i naprawdę dużo pali ...

Osobiście mimo że Peugot 607 był moim marzeniem dałem sobie spokój. Koszt utrzymania ogromny ...

Ale z drugiej strony to limuzyna z wyższej półki , i na "dzień dobry" ceny w serwisie są także z wyższej półki wink.gif

Osobiście wybrałbym chyba ... octavię ...

Po lifcie jest niezła i na pewno tańsza w utrzymaniu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.