Skocz do zawartości

Czyszczenie przeprustnicy - 1.1 fire- jak?


Dareek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie- tak mnie wczoraj wzięło i zdjąłem obudowę filtra- na przepustnicy było trochę syfu, podobnie jak na kanale do ssania.

Szmatka i ładnie wutrh-em wymyłem.

I teraz pytanie - po odchyleniu przepustnicy zauważyłem iż jest tam poniżej sporo nalotu.

Jak to wyczyścić bez rozkręcania? -

Czy wepchnięcie tam np pędzelka czy kawałka szmatki nasączonej płynem nic nie uszkodzi?

Może ktoś testował?

z góry dzięki za sugestie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie- tak mnie wczoraj wzięło i zdjąłem obudowę filtra- na przepustnicy było trochę syfu,

> podobnie jak na kanale do ssania.

> Szmatka i ładnie wutrh-em wymyłem.

> I teraz pytanie - po odchyleniu przepustnicy zauważyłem iż jest tam poniżej sporo nalotu.

> Jak to wyczyścić bez rozkręcania? -

> Czy wepchnięcie tam np pędzelka czy kawałka szmatki nasączonej płynem nic nie uszkodzi?

> Może ktoś testował?

> z góry dzięki za sugestie

zobacz na punto.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie- tak mnie wczoraj wzięło i zdjąłem obudowę filtra- na przepustnicy było trochę syfu,

> podobnie jak na kanale do ssania.

> Szmatka i ładnie wutrh-em wymyłem.

> I teraz pytanie - po odchyleniu przepustnicy zauważyłem iż jest tam poniżej sporo nalotu.

> Jak to wyczyścić bez rozkręcania? -

> Czy wepchnięcie tam np pędzelka czy kawałka szmatki nasączonej płynem nic nie uszkodzi?

> Może ktoś testował?

> z góry dzięki za sugestie

Zablokuj sobie przepustnicę aby była jak najbardziej pionowo. Patyczki kosmetyczne długie takie z wacikami i aceton. A dlatego aceton bo nawet gdyby się trochę wlało dalej to w pare sekund odparuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie- tak mnie wczoraj wzięło i zdjąłem obudowę filtra- na przepustnicy było trochę syfu,

> podobnie jak na kanale do ssania.

> Szmatka i ładnie wutrh-em wymyłem.

> I teraz pytanie - po odchyleniu przepustnicy zauważyłem iż jest tam poniżej sporo nalotu.

> Jak to wyczyścić bez rozkręcania? -

> Czy wepchnięcie tam np pędzelka czy kawałka szmatki nasączonej płynem nic nie uszkodzi?

> Może ktoś testował?

> z góry dzięki za sugestie

ja mam co prawda 1.2 ale w ASO facet przedmuchał mi ja powietrzem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykręcenie przepustnicy chyba nie jest jakimś wielkim problemem. szybciej ci z tym pójdzie niż z bawieniem się patyczkami kosmetycznymi. Z tego co pamiętam to na torxy jest przykręcona. Chyba 3 sztuki, jakiś miesiąc temu wykręcałem i nie pamiętam dokładnie.

Aha! i nie czyść zbyt dokładnie ośki przepustnicy! Ona ma być uwalona olejem z odmy, inaczej się zaciera i możesz zostać z gazem w podłodze i na odcince pewnego pięknego dnia. palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpowiedz sobie na pytanie, czy patelnie uwalona od tluszczu po smazeniu kielbasy da sie wyczyscic

> sprezonym powietrzem.

> podaj w ktorym ASO tacy fachowcy sa. to byla platna usluga czy naprawa gwarancyjna?

to była darmowa usługa, facet robił mi regulacje zaworów i przy okazji spojrzał, że na przepustnicy jest troche syfu i czyścił nie samym powietrzem, tylko najpierw spryskał ją jakims preparatem w sprayu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.