Skocz do zawartości

car audio AII


jarecki76

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

ostatnio spotkałem się z opinią, że radia firmy blaupunkt bardzo dobrze współpracują z głośnikami fabrycznymi opla. Planuję zmianę sprzętu i intryguje mnie renoma blaupunkta z tym że chciałbym kupić model, który przede wszystkim pięknie zagra i możliwie jak najlepiej ułoży się z fabrycznymi głośnikami w AII z Gliwic.

pozdrawiam cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie lepiej zadaj na car audio, ja w mojej AG miałem JVC szału nie robiło , proponuje coś z firmy clarion, może nie mają wodo trysków (kolorowych wyświetlaczy itp) ale gra na wysokim poziomie jak dla mnie "zwykłego zjadacza chleba" np CLARION CZ309E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> ostatnio spotkałem się z opinią, że radia firmy blaupunkt bardzo dobrze współpracują z głośnikami

> fabrycznymi opla. Planuję zmianę sprzętu i intryguje mnie renoma blaupunkta z tym że chciałbym

> kupić model, który przede wszystkim pięknie zagra i możliwie jak najlepiej ułoży się z

> fabrycznymi głośnikami w AII z Gliwic.

> pozdrawiam

U mnie kaseciak Blaupunkta CAR 300 wydobywał z siebie nie za dobre tony, więc myślałem, że może i głośniki też są jakieś słabe tongue.gif W rodzinie mamy dwie Astry i po zmianie na lepsze radia fabryczna oryginalna instalacja 6 głośnikowa nie jest taka zła. Soprany czyste, basy mocne i mnie to zadowala biglaugh.gif A słuchałem też np w Fordzie i brzmienie jest takie płaskie bez uniesień, więc Ople górą waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 200-300 zł będzie już mocno wyeksploatowana, a na dodatek problem z MP3 -dla mnie rzecz

> konieczność w samochodzie.

Ja wyrwałem od Allegrowiczki, kobieta ściągała auta z angli i alufelgi szły na aukcje jak i cały sprzęt audio z tych aut, a radia same okazy i dorwałem Alpine CDE-9846R za 240 z wysyłką. Po ustawieniu zwrotnic w menu radia, system Bass Engine pokazuje pazur w Asterce waytogo.gif

Alpine%209846r.jpg

> pozdrawiam

30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to cudo nie ma MP3 no i z dostępnością są kłopoty.

powiedzmy sobie szczerze, że MP3 nigdy nie zagra jak dobre Audio CD, ja miałem oryginalnie VDO +CD Changer i 8 głośników BOSE, głośniki zostawiłem bo grają super ale radio ze względu na wygodę wymieniłem na Blaupunkta grinser006.gif teraz jest tylko karta SD ale d osamochodu wystarczy waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to cudo nie ma MP3 no i z dostępnością są kłopoty.

Nie ma MP3 ale jestem w stanie Ci podać namiary na takie nowe cudo za coś około 350 PLN. Nowe!!!

POCZYTAJ

Kumplowi poleciłem to radio i po zakupie zrezygnował z wzmacniacza teraz zasila mu głośniki PRO AUDIO (około 1000 PLN)

to chyba o czymś świadczy.

Teraz mam zmieniarę podłączoną i jest SIKALAFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam fabryczne VDO CD 413,i gra to w/g mnie tak sobie hmm.gif.Miałem zamiar wymienić na coś z Alpine lub Clariona,ale myślę że chcąc osiagnąć prawidłowy efekt, wymagało by to także wymiany głośników,wygłuszenia i...dałem sobie spokój.Ponadto doszedłem do wniosku iż traktuję radio w samochodzie jako miły dodatek,który także nie powinien sprawiać kłopotów.VDO jest...brzydkie,nieatrakcyjne dla złodzieja i nie muszę sciagać panela przedniego bo...to radio go nie ma zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja z kolei mam fabryczne VDO CD 413,i gra to w/g mnie tak sobie .Miałem zamiar wymienić na coś z

> Alpine lub Clariona,ale myślę że chcąc osiagnąć prawidłowy efekt, wymagało by to także

> wymiany głośników,wygłuszenia i...dałem sobie spokój.Ponadto doszedłem do wniosku iż traktuję

> radio w samochodzie jako miły dodatek,który także nie powinien sprawiać kłopotów.VDO

> jest...brzydkie,nieatrakcyjne dla złodzieja i nie muszę sciagać panela przedniego bo...to

> radio go nie ma .

Nie no nie porównanie nie na miejscu nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz radia, sugeruję jeszcze zamontowanie głośników wysokotonowych, przy lusterkach. Jeżeli kupisz oryginały (powinny być dostępne na Allegro, nie są drogie), to montaż jest na zasadzie plug & play - wszystko jest fabrycznie przygotowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

> Nie ma MP3 ale jestem w stanie Ci podać namiary na takie nowe cudo za coś około 350 PLN. Nowe!!!

Sorry za odkopanie starocia, ale mam parę pytań:

1. Czy logika zapłonu działa jak w typowych radiach Opla?

2. Czy ściemnianie podświetlenia działa jak w standardzie?

3. Czy namiar na "nowe cudo" jest osiągalny?

Pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sorry za odkopanie starocia, ale mam parę pytań:

> 1. Czy logika zapłonu działa jak w typowych radiach Opla?

> 2. Czy ściemnianie podświetlenia działa jak w standardzie?

> 3. Czy namiar na "nowe cudo" jest osiągalny?

> Pozdrawiam,

> k.

1. TAK

2. TAK

3. Ciężko już coś załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.