Skocz do zawartości

Zdziera opony przód od środka


czarli123456

Rekomendowane odpowiedzi

> Wcześniej było dobrze jak wymieniłem całe Macphersony na nowe to poswatał właśnie ten problem

> zbieżność zrobiona geometria itd. auto bezwypadkowe co może być przyczyną???? z góry

> dziekować

Dawno temu to robiłeś? Może już wcześniej opony miałeś ścięte i nie zwróciłeś uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dawno temu to robiłeś? Może już wcześniej opony miałeś ścięte i nie zwróciłeś uwagi

dawno robiłem ok pół roku temu. Opony jedne mi przydarło wiec zrobiłem zbierzke i geo i założyłem te z tyłu na przód żeby luknać czy zdziera dalej i sutuacja sie powtarza :/ amorki firma NN ( nie znana ) smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dawno robiłem ok pół roku temu. Opony jedne mi przydarło wiec zrobiłem zbierzke i geo i założyłem

> te z tyłu na przód żeby luknać czy zdziera dalej i sutuacja sie powtarza :/ amorki firma NN (

> nie znana )

Przyczynną mogą być amorki, chińskie zamienniki ni jak się mają wymiarami do oryginałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wcześniej było dobrze jak wymieniłem całe Macphersony na nowe to poswatał właśnie ten problem

> zbieżność zrobiona geometria itd. auto bezwypadkowe co może być przyczyną???? z góry

> dziekować

Jesli zdziera ci opony od wewnetrznej strony to mozliwosci masz dwie lub ich mix - kola sa rozbiezne lub za bardzo pochylone do srodka lub jedno i drugie razem wziete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co wiem to w tych autach pochylenia sie nie ustawi?? czy to prawda????

Takich partaczy mamy w serwisach, że uja potrafią, jak danych w kompie nie ma (tak jak w przypadku pochylenia w cento) to ręce rozkładają i gadają, że się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.