Skocz do zawartości

mondeo mk3 2.0 AT


mokrii

Rekomendowane odpowiedzi

najczęściej pada... a zazwyczaj wypada rdza na zgrzewach u dołu drzwi i klapie bagażnika. Po za tym 2.0Pb to całkiem niezła propozycja do MDO moim skromnym zdaniem. Poszukaj na motokąciku bo było wiele razy walcowane mondeo vs vectra, a co do AT niech się mający wypowiedzą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najczęściej pada... a zazwyczaj wypada rdza na zgrzewach u dołu drzwi i klapie bagażnika. Po za tym

> 2.0Pb to całkiem niezła propozycja do MDO moim skromnym zdaniem. P

> Pozdrawiam

Ciężki temat do trafienia w rozsądnych pieniądzach i przyzwoitym stanie... szukam juz dluższy czas i jak nie TDCI to 1.8 a 2.0 Pb jak ze świeczką.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rdzesc

> powiedzcie mnie cos na temat

> eksploatacja, co pada itd itp... ?

Mam, ale za krótko, aby cos powiedzieć, co pada.

Na razie odstawiłem walkę ze skrzywiona kierą (poszukaj mojego wątku), bo jestem w Polsce (Mondkiem śmigam po Irlandii).

Według mnie olbrzymia wadą jest zbyt mały zbiornik paliwa. Dla wszystkich Mondków taki sam. Przy apetycie na paliwo 2.0 AT musze tankować co 300 mil... Ale za to frajda przy wyprzedzaniu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pytanko

> czy 2.0 sie gazuje bezproblemowo ?

> łancuch czy pasek ?

Łańcuch, a gazu Ford nie zaleca. Są jednak tacy, którzy mają i nie narzekają, bo dobry gazownik się tym zajął. Tak czy owak - tylko do kuchenek smile.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.