Skocz do zawartości

Najpiękniejszy Polski samochoód- NYSA


bahran

Rekomendowane odpowiedzi

> Mam takie pytanie, mianowicie czy ktoś z Was ma, lub wie gdzie stoi w miare zadbana Nysa 521 z

> niską deską rozdzielczą??

> co generalnie myślicie o takim aucie??

Mijam codziennie nysę. Ale nie wiem jaki to model. Wiem że jest niebieska biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie pytanie, mianowicie czy ktoś z Was ma, lub wie gdzie stoi w miare zadbana Nysa 521 z

> niską deską rozdzielczą??

> co generalnie myślicie o takim aucie??

Cóż, moim marzeniem kilka lat temu było dorwać starą Nysę, zrobić ją na cacy a w środku przystosować do turystyki. I jeździć tym autem po Polsce.

Ehh, rozmarzyłem się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie pytanie, mianowicie czy ktoś z Was ma, lub wie gdzie stoi w miare zadbana Nysa 521 z

> niską deską rozdzielczą??

> co generalnie myślicie o takim aucie??

mój wujaszek miał 2: z czego z czasem jedna została dawcą części do drugiej.

druga jeździ do dziś dzień i jest używana w small biznesie wujaszka (handel warzywami oraz kwiatami)

aczkolwiek podejrzewam że jej nie opchnie biglaugh.gif

uwielbiałęm te autko. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cóż, moim marzeniem kilka lat temu było dorwać starą Nysę, zrobić ją na cacy a w środku

> przystosować do turystyki. I jeździć tym autem po Polsce.

> Ehh, rozmarzyłem się....

Całkowicie wyremontowane nadwozie

Piękny nowy czerwony lakier

Silnik i skrzynia od Mercedesa W124

Most od Lublina

Siedzenia od Scorpio

Piękna tapicerka w środku

Stolik i lodówka

Taką Nyskę widziałem na Złombolu...

Jak znajdę foty to zapodam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Całkowicie wyremontowane nadwozie

> Piękny nowy czerwony lakier

> Silnik i skrzynia od Mercedesa W124

> Most od Lublina

> Siedzenia od Scorpio

> Piękna tapicerka w środku

> Stolik i lodówka

> Taką Nyskę widziałem na Złombolu...

> Jak znajdę foty to zapodam...

dawaj! food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam takie pytanie, mianowicie czy ktoś z Was ma, lub wie gdzie stoi w miare zadbana Nysa 521 z

> niską deską rozdzielczą??

> co generalnie myślicie o takim aucie??

Myślę, że to były najgorsze samochody, jakie mieliśmy. Ani to było praktyczne, ani ładowne, psuło się non stop. 2 sztuki (w tym jedna z niską deską) jeździły może z półtora roku i poszły na złom. Potem chwilę był Żuk skrzyniowy - i to auto już lepiej wspominam, potem Lublin 2 (do dzisiaj dzielnie jeździ) no a teraz już normalne auta - Iveco, Citroeny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja taką pierwszy raz jechałem...mam cholerny sentyment do tego auta...napewno nie były

> idealne...ale dla mnie mają to coś...i chciałbym sobie kiedyś taką sprawić.

Nasza ostatnia (w sumie to robiła przez ostatnie kilka lat za domek dla kotów wink.gif ) idzie na dniach na złom... Miałem nawet fotki wrzucać na AK, bo jeden z kolegów był zainteresowany... No i dzisiaj rano okazało się, że nasz mechanik był szybszy i Nysa już była "skompresowana" do ostatniej podróży. Ale tej szczególnie nie lubiłem - pierwsza, z niską deską, polakierowana na szalony niebieski kolor była najlepsza - kolejne były już coraz gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakbyś kiedyś jakąś miał na oku...to jak może to daj znać.

Pewnie, że dam - ale przyznać muszę, że to była ostatnia, jaką widywałem od lat. No może przedostatnia - sąsiad wspólnika ma podobną Nyskę, ale w stanie wizualnym gorszym, niż ta, która na złom w piątek jedzie... A biorąc pod uwagę "test śrubokręta" - i 90% skuteczność penetracji "blachy" śrubokrętem... Tamta trzyma się zapewne na lakierze oraz dzięki sile woli właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.