Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Czy były Passaty B5 FL 1.8T z 6 biegową skrzynią ?

Featured Replies

Napisano

Nie mogę info takiego znaleźć a takową skrzynię ma ponoć pewne auto. Wydawało mi się że skrzynia sześciobiegowa była czymś normalnym ale np w 1.9TDi 130 konnym ale nie w 1.8T z okolic 2001/2002 roku.

Napisano

> Ciekawe Więc ktoś sobie sam wstawił skrzynię szóstkę

no raczej tak zeby.GIF w googlowni szukalem kiedys na temat sprzegla do 1.8 T i natnkalem sie wlasnie na temat jak gosciu pytal czy do takiego paska bedzie pasowala skrzynia 6 zeby.GIF

edyta zeby.GIF

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=2294

Napisano
  • Autor

> no raczej tak w googlowni szukalem kiedys na temat sprzegla do 1.8 T i natnkalem sie wlasnie na

> temat jak gosciu pytal czy do takiego paska bedzie pasowala skrzynia 6

> edyta

> http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=2294

Dzięki. Zastanawiam się teraz, jakie obroty taki 1.8T ma przy około 100km/h na 6 biegu wink.gif

Napisano

moge zobaczy w pasacie b6 zeby.GIF bo ojciec ma B6 1.8 TSI z 6 biegowa ale nie wiem czy to bedzie miarodajne dla b5 zeby.GIF

Napisano
  • Autor

> moge zobaczy w pasacie b6 bo ojciec ma B6 1.8 TSI z 6 biegowa ale nie wiem czy to bedzie

> miarodajne dla b5

Zgadza się ale info co do B6 może się przydać wink.gif

Powiedz tacie że sprawdzisz też przy 130, 160 i 200 km/h skromny.gifzlosnik.gif

Napisano

> Zgadza się ale info co do B6 może się przydać

> Powiedz tacie że sprawdzisz też przy 130, 160 i 200 km/h

no nie wiem wiem zeby.GIF mimo to ze wie ze jezdze mocniejszym autem od niego to jak tylko chce wsiasc do paska za kolko to sie trzesie hehe.gif

p.s bedzie gdzies dzisiaj jechal to dam ci znac wink.gif

Napisano
  • Autor

> no nie wiem wiem mimo to ze wie ze jezdze mocniejszym autem od niego to jak tylko chce wsiasc do

> paska za kolko to sie trzesie

> p.s bedzie gdzies dzisiaj jechal to dam ci znac

Dziękuję ok.gif

Z tym sprawdzaniem przy wyższych prędkościach oczywiście żartowałem.

Napisano
  • Autor

> spoko mimo mojego wieku jestem rozsadny

I jak Twój rozsądek ? wink.gif

Napisano

> Dzięki. Zastanawiam się teraz, jakie obroty taki 1.8T ma przy około 100km/h na 6 biegu

Ma jakies 2000obr z tego co pamietam wink.gif

Przy 200km/h bylo cos w granicach 5000obr/ bo dopiero przy 240 obrotmierz sie zaczynał konczyc zeby.GIF

Napisano
  • Autor

> Ma jakies 2000obr z tego co pamietam

> Przy 200km/h bylo cos w granicach 5000obr/ bo dopiero przy 240 obrotmierz sie zaczynał konczyc

I tata Ci powiedział o tych wynikach prawda ? wink.gif Często jeździ po niemieckich autostradach ? grinser006.gif

Napisano

> I tata Ci powiedział o tych wynikach prawda ? Często jeździ po niemieckich autostradach ?

Babcia mi powiedziala.

Dodam ze dane z Leona 1.8T 180PS wink.gif

Napisano
  • Autor

> Babcia mi powiedziala.

> Dodam ze dane z Leona 1.8T 180PS

Sądziłem że z passata taty. W w/w leonie też jest skrzynia 6-tka ?

Napisano

> Sądziłem że z passata taty. W w/w leonie też jest skrzynia 6-tka ?

W leonie 1,8T tylko 6 biegowe skrzynie sa.

Napisano

sorka ze dopiero teraz ale tatus nigdzie nie mial okazji jechac jak dzisiaj zeby.GIF sprawdzil i wlasnie mnie poinformowal na 6 biegu przy 100 na godzine jadac na tempomacie po plaskim ma 2100 obrotow smile.gif

Napisano
  • Autor

> W leonie 1,8T tylko 6 biegowe skrzynie sa.

W wersji 180 konnej 1.8T to mnie dziwi ale zawsze 6 biegowe skrzynie były montowane w wersji 150 konnej 1.8T ?

Pytam o leona oczywiście.

Napisano

> W wersji 180 konnej 1.8T to mnie dziwi ale zawsze 6 biegowe skrzynie były montowane w wersji 150

> konnej 1.8T ?

> Pytam o leona oczywiście.

W Leonach nie bylo wersji 150KM wink.gif Tylko 180, 205 i 225KM.

Napisano
  • Autor

> W Leonach nie bylo wersji 150KM Tylko 180, 205 i 225KM.

Czyli identycznie jak w toledo - brak 1.8T 150 konnej. Nigdy nie byłem fanem seata i skody - mimo że lubię inne VAgi.

  • 2 tygodnie później...
Napisano

> Czyli identycznie jak w toledo - brak 1.8T 150 konnej. Nigdy nie byłem fanem seata i skody - mimo

> że lubię inne VAgi.

ale jednak vag wyróżnił seata choćby tym, że gulf 4 w topowej wersji gti miał dychawiczne 150km a leon cupra 225 biglaugh.gif

Napisano

> ale jednak vag wyróżnił seata choćby tym, że gulf 4 w topowej wersji gti miał dychawiczne 150km a

> leon cupra 225

R32 chyba bylo bardziej topowe od GTI ? zlosnik.gif

Napisano

> R32 chyba bylo bardziej topowe od GTI ?

Dostępny w salonach tylko przez rok?

Napisano

> Dostępny w salonach tylko przez rok?

moze dwa zlosnik.gif ale byl grinser006.gif

Napisano

> moze dwa ale byl

Ale i tak dziwi dlaczego w gulfie 1.8t dostępny był tylko w najsłabszej wersji a w niby gorszym leonie od 180km.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.