Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

motomouse

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. O tych ... Ale dzisiaj już działa. Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
  2. Na telefonie (S23), w przeglądarce (Chrome), nie da się otworzyć okienka ze szczegółami - pojawia się i znika. Nie dotyczy stacji LPG. Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
  3. CVT ? Średnia sie zgadza ;) Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
  4. motomouse odpowiedział Marcin79 na temat - Motokącik
    Tyle, że oni prawdę pisali ... mój parch brał od 0,5 do 0,7 l / 1000 km ... Po przekroczeniu 300 000 km się chyba dotarł i zużycie spadło do 0,3 l / 1000 km.
  5. motomouse odpowiedział Marcin79 na temat - Motokącik
    VW od wczesnych lat 2000 pisał w instrukcji, że zużycie oleju 1l/1000 km to normalne zjawisko ...
  6. Zamiast zimowych/całorocznych 20' kupiłem zimowe 17'. I felgi 17'. I czujniki TPMS. I wyszło taniej niż same 4 opony 20' W bonusie większy balon --> mniejsze ryzyko rozwałki opony na zimowym polu minowym. Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
  7. Qe ? Mówisz o tej gównianej bateryjce za 10k PLN pod fotelem ? Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
  8. Są dwie wersje : Pro i Pro+. Patrząc na etykietę, to wersja Pro ( będąca starszym modelem ) wypada lepiej pod względem przyczepności na mokrym i głośności ( ciszej o 1 dB ). Pomijając fakt, że w homologacji mam indeks prędkości V ( mogę jeździć z naklejką, nie przeszkadza mi to ), to dlaczego miałbym kupić wersję Pro+ ? Coś mi umyka ? Różnica w cenie pomijalna.
  9. I to jest dokładnie kierunek, który należy obrać ... 4 wielosezony w moim przypadku to ok. 4000-4400 PLN. Kupiłem komplet felg, komplet opon i kosztuje mnie to 3400 PLN ... Same zyski 😉 Dodatkowo na zimę zamiast kapcia o profilu 45 masz przyzwoite 65 😉
  10. Popatrz na Qashqai ... We wrześniu robiłem na raz trasę Łódź-Darłowo-Łódź, i po raz pierwszy od długiego czasu po ca. 10h w fotelu nic mnie nie bolało. I tak w sumie 2 razy 😉
  11. motomouse odpowiedział wujek na temat - Motokącik
    To już było : Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
  12. Z tego co zauważyłem demówki/zastępcze w Nissanie mają ustawiony profil Gościa do jazdy. A to chyba powoduje dezaktywację kilku ficzerów, np. te szybkie ustawienia preferencji wspomagaczy. Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
  13. motomouse odpowiedział seba_s na temat - Motokącik
    No to właśnie jest przedmiotowy parking 😉 Choć lepszym miejscem jest to zaznaczone : jadąc po czerwonej strzałce niemal nikt nie zwraca uwagi na samochody z niebieskiej : a one mają pierwszeństwo.
  14. motomouse odpowiedział seba_s na temat - Motokącik
    Sugestia nijak ma się do przepisów 😉 "Assumptions are made, and most assumptions are wrong" - założenie przeważnie prowadzi do porażki. Swoją drogą doszukiwanie się tego STOP'u w takiej sytuacji pachnie nadinterpretacją 😉
  15. A nie trzymasz czasem telefonu gdzieś w okolicach czujnika temp. wewnętrznej ? Mnie lata temu taki psikus robił ładowany telefon położony poziomo, pomiędzy lewarkiem dźwigni zmiany biegów a panelem klimatronika w Passacie.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.