-
Mapa cen paliw w Polsce – ponad 7000 stacji
O tych ... Ale dzisiaj już działa. Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
-
Mapa cen paliw w Polsce – ponad 7000 stacji
Na telefonie (S23), w przeglądarce (Chrome), nie da się otworzyć okienka ze szczegółami - pojawia się i znika. Nie dotyczy stacji LPG. Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
-
Mercedes CLA200 po 4 latach
CVT ? Średnia sie zgadza ;) Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
-
Gwarancja Bmw
Tyle, że oni prawdę pisali ... mój parch brał od 0,5 do 0,7 l / 1000 km ... Po przekroczeniu 300 000 km się chyba dotarł i zużycie spadło do 0,3 l / 1000 km.
-
Gwarancja Bmw
VW od wczesnych lat 2000 pisał w instrukcji, że zużycie oleju 1l/1000 km to normalne zjawisko ...
-
Test opon zimowych i całorocznej
Zamiast zimowych/całorocznych 20' kupiłem zimowe 17'. I felgi 17'. I czujniki TPMS. I wyszło taniej niż same 4 opony 20' W bonusie większy balon --> mniejsze ryzyko rozwałki opony na zimowym polu minowym. Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
-
Czajniki atakuja - 6 miesiecy sprzedazy 2025 - 70,000 sztuk
Qe ? Mówisz o tej gównianej bateryjce za 10k PLN pod fotelem ? Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
-
Vredestein Wintrac Pro czy Pro+ ?
Są dwie wersje : Pro i Pro+. Patrząc na etykietę, to wersja Pro ( będąca starszym modelem ) wypada lepiej pod względem przyczepności na mokrym i głośności ( ciszej o 1 dB ). Pomijając fakt, że w homologacji mam indeks prędkości V ( mogę jeździć z naklejką, nie przeszkadza mi to ), to dlaczego miałbym kupić wersję Pro+ ? Coś mi umyka ? Różnica w cenie pomijalna.
-
Nowe auto EV i opony ?
I to jest dokładnie kierunek, który należy obrać ... 4 wielosezony w moim przypadku to ok. 4000-4400 PLN. Kupiłem komplet felg, komplet opon i kosztuje mnie to 3400 PLN ... Same zyski 😉 Dodatkowo na zimę zamiast kapcia o profilu 45 masz przyzwoite 65 😉
-
Kryteria wyboru samochodu
Popatrz na Qashqai ... We wrześniu robiłem na raz trasę Łódź-Darłowo-Łódź, i po raz pierwszy od długiego czasu po ca. 10h w fotelu nic mnie nie bolało. I tak w sumie 2 razy 😉
-
Omoda 9 super hybrid
To już było : Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
-
Frustracja systemami bezpieczeństwa w nowych samochodach
Z tego co zauważyłem demówki/zastępcze w Nissanie mają ustawiony profil Gościa do jazdy. A to chyba powoduje dezaktywację kilku ficzerów, np. te szybkie ustawienia preferencji wspomagaczy. Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
-
Z cyklu czyja wina
No to właśnie jest przedmiotowy parking 😉 Choć lepszym miejscem jest to zaznaczone : jadąc po czerwonej strzałce niemal nikt nie zwraca uwagi na samochody z niebieskiej : a one mają pierwszeństwo.
-
Z cyklu czyja wina
Sugestia nijak ma się do przepisów 😉 "Assumptions are made, and most assumptions are wrong" - założenie przeważnie prowadzi do porażki. Swoją drogą doszukiwanie się tego STOP'u w takiej sytuacji pachnie nadinterpretacją 😉
-
Klimatyzacja auto głupnie...
A nie trzymasz czasem telefonu gdzieś w okolicach czujnika temp. wewnętrznej ? Mnie lata temu taki psikus robił ładowany telefon położony poziomo, pomiędzy lewarkiem dźwigni zmiany biegów a panelem klimatronika w Passacie.