Skocz do zawartości

Uno Turbo - termostat.


iXman

Rekomendowane odpowiedzi

> siema. chciałem zapytać czy jest opcja, że od innego modelu fiata podejdzie termostat do UT 1.3?

> jeśli tak, to od którego?

> dzięki za info

Tak, od Uno 1.4T grinser006.gif Pewnie pasuje też od 1.1, 1.3, 1.5 i 1.6 SOHC na wtrysku (choć nie jestem pewien co do tempetarur pracy) waytogo.gif Z resztą termostat do UT ja dostałem bez problemu, po co kombinować? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> link pliss

Ja kupowałem dwa i pół roku temu hehe.gif Z resztą nie przez alledrogo, tylko zaszedłem do sklepu z częściami do Fiata i gość ściągnął na drugi dzień waytogo.gif Jak będzie to bierz Behr, całkiem przyzwoita firma ok.gif Natomiast Vernet ma raczej kiepską opinię... icon_rolleyes.gif

BTW jak coś to mam Ricambi Originali do Uno Turbo, nówka sztuka, nieśmigana grinser006.gif Jeśliś zainteresowany to priv zlosnik.gifwaytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> BTW jak coś to mam Ricambi Originali do Uno Turbo, nówka sztuka, nieśmigana Jeśliś zainteresowany

> to priv

dzięki panowie za info 20.GIF

na szczęście okazało sie że wymiana czujnika wystarczyła smile.gif UT się schładza jak ta lala 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.