Skocz do zawartości

na dobry początek długiego weekendu


mouk

Rekomendowane odpowiedzi

No to na dobry początek weekendu ktoś próbował mi się włamać do Pandy. Na szczęście się nie udało.

Zamek w drzwiach uszkodzony.

Teraz pytanie co z tym zrobic?

Da sie zamowic w fiacie taki zamek ktory bedzie pasowal do mojego kluczyka? ile to kosztuje?

Czy raczej czeka mnie operacja zmiany wszystkich zamkow do nowych kluczyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to na dobry początek weekendu ktoś próbował mi się włamać do Pandy. Na szczęście się nie udało.

> Zamek w drzwiach uszkodzony.

> Teraz pytanie co z tym zrobic?

> Da sie zamowic w fiacie taki zamek ktory bedzie pasowal do mojego kluczyka? ile to kosztuje?

> Czy raczej czeka mnie operacja zmiany wszystkich zamkow do nowych kluczyków?

Zamówić się raczej nie da, ja dorabiałem swój zamek prywatnie. Oddałem samochód z kluczykiem do magika i po kilku godzinach miałem dorobiony zamek pod kluczyk wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawe ile w serwisie fiata by za to wzieli

W serwisie Fiata tego nie zrobią, bo pewnie nie mają ślusarza precyzyjnego zlosnik.gif, dlatego serwis wymieni zamki i da nowe klucze (pewnie będzie drogo). Zamontuj najtańszy centralny i zaślep dziurę po zamku, albo ślusarz jak chcesz to doprowadzić do porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to na dobry początek weekendu ktoś próbował mi się włamać do Pandy. Na szczęście się nie udało.

> Zamek w drzwiach uszkodzony.

> Teraz pytanie co z tym zrobic?

> Da sie zamowic w fiacie taki zamek ktory bedzie pasowal do mojego kluczyka? ile to kosztuje?

> Czy raczej czeka mnie operacja zmiany wszystkich zamkow do nowych kluczyków?

Masz na myśli samą wkładkę tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W serwisie Fiata tego nie zrobią, bo pewnie nie mają ślusarza precyzyjnego , dlatego serwis

> wymieni zamki i da nowe klucze (pewnie będzie drogo). Zamontuj najtańszy centralny i zaślep

> dziurę po zamku, albo ślusarz jak chcesz to doprowadzić do porządku.

centralny jest, tyle ze bez pilota:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> centralny jest, tyle ze bez pilota:/

No to zamontuj, mamy dobry manual do tego grinser006.gif. Sterować możesz dowolnym najtańszym alarmem albo kupić jakiś "zamster". W sumie pewnie też sam dał byś radę rozmontować klamkę i tak spreparować zamek, żeby po prostu działał na "byle co". W końcu jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie chodził i sprawdzał czy przypadkiem nie otworzy auta śrubokrętem. W sumie to jak ten zamek jest uszkodzony po włąmie - co się z nim stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to na dobry początek weekendu ktoś próbował mi się włamać do Pandy. Na szczęście się nie udało.

> Zamek w drzwiach uszkodzony.

> Teraz pytanie co z tym zrobic?

> Da sie zamowic w fiacie taki zamek ktory bedzie pasowal do mojego kluczyka? ile to kosztuje?

> Czy raczej czeka mnie operacja zmiany wszystkich zamkow do nowych kluczyków?

Poszukaj u siebie w mieście gościa który dorabia zamki do kluczyka . Na pewno taki jest , nie raz miałem włama do auta i zawsze miałem oryginalne kluczyki i zamki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poszukaj u siebie w mieście gościa który dorabia zamki do kluczyka . Na pewno taki jest , nie raz

> miałem włama do auta i zawsze miałem oryginalne kluczyki i zamki

Rano nie chciał wejść kluczyk. Na siłę jakoś wszedł w koncu:) Widać na zewnątrz ze ktos włozył cos do zamka i próbował tym przekręcić bo jest neico wygięty metal z jednej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Naprawione:) wyszlo 80zl za wszystko:)

> A ktoś się orientuje czy taki alarm by pasował do pandy wyposażonej już w centralny bez pilota?

Podjedź na ul. Malborską tam jest fachowiec od zamków odrazu ci dopasuje. Duży ruch zawsze tam ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.