Skocz do zawartości

plastikowy bak i wtrysk? dużo rzeźby?


fenix8

Rekomendowane odpowiedzi

> A to musi być koniecznie ta pompa? Uno Turbo ma pompę zewnętrzną, sądzę, że i tu jak najbardziej

> dałoby się to zrobić

oczywiście, zewnętrzną pompę podłączyć pod tą i gra. pytanie po co fenix chce wsadzać plastik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to musi być koniecznie ta pompa? Uno Turbo ma pompę zewnętrzną, sądzę, że i tu jak najbardziej

> dałoby się to zrobić

U siebie mam zbiornik z gaźnika i pompkę zewnętrzną od poldka trucka pod maską w miejscu filtra paliwa a filtr poleciał wyżej na przewodzie, a i przed pompką założony filtr wstępny waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po to, żeby łatwiej przedziurawić jeżdżąc w takich miejscach jak jeździ...

tz wiesz, u mnie przy obniżonym jeszcze nie uszkodziłem ale też omijam wertepy, jedyne co fajne to to że nie przegnije, ale wsadzając nowy blaszak starczy na 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tz wiesz, u mnie przy obniżonym jeszcze nie uszkodziłem ale też omijam wertepy, jedyne co fajne to

> to że nie przegnije, ale wsadzając nowy blaszak starczy na 10 lat

Ale Ty nie jeździsz w miejscach gdzie o kamień albo wystający pieniek można urwać mało to wydech, można ubić misę olejową czy ubić kawałek skrzyni (Fenix już ma ubitą). Nawet istnieje prawdopodobieństwo, że wjedzie w coś gdzie zahaczy tylną belką, a od tego już tylko mały krok do rozprucia baku plastikowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tz wiesz, u mnie przy obniżonym jeszcze nie uszkodziłem ale też omijam wertepy, jedyne co fajne to

> to że nie przegnije, ale wsadzając nowy blaszak starczy na 10 lat

na 10 lat to nie zakonserwowany starczył

zakonserwowałem więc przeżyje uno zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.