Skocz do zawartości

problemy z otwieraniem drzwi!!!


fabian666

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!! Nadeszły pierwsze mrozy i moja Cordoba znowu zaczyna się buntować!!! Takiego zachowania nie spotkałem jeszcze w żadnym innym aucie a mianowicie gdy tylko temp spada poniżej 0'C to nie mogę otworzyć przednich drzwi. Centralny zamek działa bo dzyndelki podnoszą się. Czasami mam taką sytuację że drzwi otwierają się tylko klamką od zewnątrz a od środka już nie a czasem w ogóle się nie otwierają dopiero jak się porządnie nagrzeje wnętrze.

Może wiecie co może zamarzać i tak dziwnie blokować zamki albo cięgna. Cordoba jest z 2001 roku a poprzedni właściciel ją zawsze garażował więc nie miał takiego kłopotu. Czy to po prostu " Hiszpański temperament"?????? 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie!!! Nadeszły pierwsze mrozy i moja Cordoba znowu zaczyna się buntować!!! Takiego zachowania

> nie spotkałem jeszcze w żadnym innym aucie a mianowicie gdy tylko temp spada poniżej 0'C to

> nie mogę otworzyć przednich drzwi. Centralny zamek działa bo dzyndelki podnoszą się. Czasami

> mam taką sytuację że drzwi otwierają się tylko klamką od zewnątrz a od środka już nie a czasem

> w ogóle się nie otwierają dopiero jak się porządnie nagrzeje wnętrze.

> Może wiecie co może zamarzać i tak dziwnie blokować zamki albo cięgna. Cordoba jest z 2001 roku a

> poprzedni właściciel ją zawsze garażował więc nie miał takiego kłopotu. Czy to po prostu "

> Hiszpański temperament"??????

za rzadko otwierasz drzwi grinser006.gif a na serio mam to samo w ibi ale tylko jak dłużej nie otwierane są to jest problem ok.gif tzn mi ostatnio tylko lewe się nie chciały otworzyć oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pacjent to golf 3 - ten sam objaw. Klamka drzwi kierowcy nie otwiera drzwi, ani od wew ani od zew.

> Reszta drzwi działa bez zarzutu

Adamie czyzby problemy z autkiem? zlosnik.gif

Jak bys kupil 3D, to by nie było tego problemu 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesienią rozbierałem drzwi żeby to sobie obejrzeć ale zabrakło mi odwagi żeby wyciągnąć zamek tylko go oblałem czymś w rodzaju wd40 ale nic to nie dało. Może z tym manualem sobie poradzę. Spróbuję w sobotę w garażu mojego taty smile.gif. Dam znać jak mi poszło.

Pozdrawiam

> Miałem w Polo to samo.... Do kasety (tam gdzie się rygielek zatrzaskuje) dostaje się woda, mróz

> robi swoje.

> tu pomocny wątek: jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To znany we wszystkich Cordobach problem. Mój ojciec nawet, wkurzony tym mankamentem, pozbył się

> Cordoby.

> mar00ha

zamarzające zamki, zamarzająca odma panic.gif ... na co mi cordoba panic.giffacepalm.gif, a niby VAG to super fury icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to może czas to naprawić? Ja bym wypsikał wszystko odmrażaczem

spsikałem dzisiaj wszystko silikonem w szpreju zlosnik.gif zobaczymy rano jak będzie food.gif

> PS

> Dziś wymieniłem zamek tylnej klapy

gratulacje ok.gif a przykręciłeś osłonę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.