Skocz do zawartości

Ponowny egzamin po 24 pkt


Portal

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> jak to bylo w starym roku (po staremu). Jak sie zdobylo 24 pkt to sie szlo zdawac od nowa egzamin -

> ...

Zdaje się, że 24 punkty można mieć. Dopiero przekroczenie tego progu powoduje zatrzymanie prawka i skierowanie na egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SKierowanie na egzamin - tak.

> Zabranie prawka - nie koniecznie.

Sczegółów nie znam- nie miałem okazji poznać trybu powtórnego zdawania egzaminu na PJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> jak to bylo w starym roku (po staremu). Jak sie zdobylo 24 pkt to sie szlo zdawac od nowa egzamin -

> czy po zdaniu takiego powtórnego egzaminu dostawalo sie z powrotem ta sama prawo jazde (ten

> sam dokument co zostal zabrany) czy nowy z nowa data uzyskania uprawnien ?

O ile dobrze wiem to jest tak, że gdy raz przekroczysz 24 punkty to nie zabierają dokumentu tylko kierują na ponowny egzamin.

Jeżeli w ciągu 5 lat drugi raz przekroczysz 24 punkty to wówczas zatrzymują uprawnienia i trzeba przechodzić cały kurs wraz z egzaminem.

Aha i nie będzie już można sobie raz na pół roku "zbić" 6 punktów na szkoleniu. Te szkolenia zostały zlikwidowane.

Jeżeli się mylę proszę mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.