Skocz do zawartości

koszt przeglądu


halk

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam wszystkich,zastanawiam się ile teraz kosztuje przegląd,w zeszłym roku kosztował 161 zł,a w

> tym miało coś podrożeć?

> Chyba że się mylę?

Na razie ceny się nie zmieniły.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich,zastanawiam się ile teraz kosztuje przegląd,w zeszłym roku kosztował 161 zł,a w

> tym miało coś podrożeć?

> Chyba że się mylę?

Tydzień temu robiłem i płaciłem 162 zeta (161 przegląd +1 zł jakieś koszta administracyjne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich,zastanawiam się ile teraz kosztuje przegląd,w zeszłym roku kosztował 161 zł,a w

> tym miało coś podrożeć?

> Chyba że się mylę?

Ja robiłem wczoraj 09.02 162zł (z gazem) do tego dostałem talon na 15 litrów gazu na zatankowanie u nich na stacji.

Polecam Pikul Puławy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja robiłem wczoraj 09.02 162zł (z gazem) do tego dostałem talon na 15 litrów gazu na zatankowanie u

> nich na stacji.

> Polecam Pikul Puławy

U mnie dają talon na 40zł dowolnego paliwa

I można tankować trochę LPG a trochę PB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam Pikul Puławy

Przegląd może tak, ale mechaników to mają do niczego. Kolega mało co się nie zabił jak strzelił przewód hamulcowy po wymianie przez nich tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wina materiału czy montarzu?

Ewidentna wina montażysty, gdyż na przewodzie zrobił jakieś rzemiosło z przejściówkami (wstawił różne średnice) i nie wytrzymało. Dobrze, że koledze jakoś działał ręczny i wyhamował przed drzwiami sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ewidentna wina montażysty, gdyż na przewodzie zrobił jakieś rzemiosło z przejściówkami (wstawił

> różne średnice) i nie wytrzymało. Dobrze, że koledze jakoś działał ręczny i wyhamował przed

> drzwiami sklepu.

no to partactwo pełną gębą oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.