Skocz do zawartości

Przenoszenie zniżek OC z przyczepki / skutera / motocykla ..


TWENTIS

Rekomendowane odpowiedzi

na auto?

Czy jeżeli kupię np.: przyczepę i zarejestrują ją na dziecko [czy wiek ma znaczenie ?]

Na to dziecko kupię również ubezpieczenie OC.

I będę je kontynuował przez 5-6 lat, to czy osoba ta nabędzie zniżek w wysokości - [zgaduję teraz] - 50% na OC.

Czy w tym momencie jeżeli będzie chciała ubezpieczyć na siebie auto [pojazd samochodowy] ma 50% zniżek?

Czy takie zniżki są honorowane przez Tow. Ubezpieczeniowe ?

Czy takie zniżki „wygasają” po jakimś czasie - czyli jeżeli teraz przez 5-6 lat nabędzie ileś tam % to ma je do końca życia?

Czy są ograniczenia, ze np.: z przyczepy przechodzą a z motoroweru nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kiedys tak mozna bylo, bo mialem na siebie zarejestrowana i ubezpieczona przyczepe od bodajze 13-tego roku zycia i jak kupilem pierwsze auto, to mialem od razu 60% znizek grinser006.gif

A czy sie to teraz nie pozmienialo, to nie wiem. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na auto?

> Czy jeżeli kupię np.: przyczepę i zarejestrują ją na dziecko [czy wiek ma znaczenie ?]

> Na to dziecko kupię również ubezpieczenie OC.

> I będę je kontynuował przez 5-6 lat, to czy osoba ta nabędzie zniżek w wysokości - [zgaduję teraz]

> - 50% na OC.

> Czy w tym momencie jeżeli będzie chciała ubezpieczyć na siebie auto [pojazd samochodowy] ma 50%

> zniżek?

> Czy takie zniżki są honorowane przez Tow. Ubezpieczeniowe ?

> Czy takie zniżki „wygasają” po jakimś czasie - czyli jeżeli teraz przez 5-6

> lat nabędzie ileś tam % to ma je do końca życia?

> Czy są ograniczenia, ze np.: z przyczepy przechodzą a z motoroweru nie?

napewno skuter i motorower nie przechodzi. Nie wiem co z przyczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> napewno skuter i motorower nie przechodzi. Nie wiem co z przyczepą.

Przyczepa przechodzi, na podstawie takowej załapałem się na -60% do OC i -60% w bonusie do AC, półtora miesiąca temu w warcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli tylko to się opłaca

No, fajnie jest oszczędzić na składce prawie 3000zł dzięki temu, że posiadało się przyczepę o wartości 500zł ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No, fajnie jest oszczędzić na składce prawie 3000zł dzięki temu, że posiadało się przyczepę o

> wartości 500zł

rozumiem, ja miałem oc ac nw do malucha... tak wedy się dało. 5 lat buliłem 500-600zł rocznie, zwróciło się przy ubezpieczeniu ki w zeszłym roku, mam max liczbe znizek i wreszcie koniec zwyżki wiekowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumiem, ja miałem oc ac nw do malucha... tak wedy się dało. 5 lat buliłem 500-600zł rocznie,

> zwróciło się przy ubezpieczeniu ki w zeszłym roku, mam max liczbe znizek i wreszcie koniec

> zwyżki wiekowej.

Ciekawe, ja mam cały czas zwyżkę wiekową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> napewno skuter i motorower nie przechodzi. Nie wiem co z przyczepą.

W zeszłym roku w Czerwcu ubezpieczałem auto i na podstawie wyciągu z PZU potwierdzającym ubezpieczenie motoroweru od kilku lat, dostałem w Compensie 60% zniżki na oc i 30 albo 40 % zniżki na AC 033102bebe_1_prv.gif

Czyli jednak przechodzą yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumiem, ja miałem oc ac nw do malucha... tak wedy się dało. 5 lat buliłem 500-600zł rocznie,

> zwróciło się przy ubezpieczeniu ki w zeszłym roku, mam max liczbe znizek i wreszcie koniec

> zwyżki wiekowej.

OC na przyczepke placilem cos kolo 48 zl grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w Pzu dawniej nie przechodziły zniżki z motocykla na samochód z OC. Wczoraj ubezpieczałem samochód

> i zniżki już przechodzą. Pzu odeszło od tego głupiego pomysłu jak im klienci zaczęli uciekać

> do innych towarzystw ubezpieczeniowych.

przekaze info dalej bo na jesieni koledze nie przepisali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.