Skocz do zawartości

fiesta 1.4tdci


robert2609

Rekomendowane odpowiedzi

> Tam nie ma pompowtryskiwaczy,jest CR.

o a co to?chodzi mi o to że oglądałem dziś taką fiestkę zapaliła bez problemu zimna i chodzi ładnie ale później coś zaczeło tak pomrukiwac na wolnych obrotach lekko gaz dotkne zmieni obroty i miazgolenie znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Common Rail-sposób zasilania 95% współczesnych Diesli.

Co do reszty to ocenić się nie da prze forum-oglądałem rok temu kilkanaście fiest i fusionów z tym silnikiem i dla mnie kulkurą pracy nie grzeszy nawet jak na małego diesla,sporo po 150kkm licznikowych raczej prawdopodobnych bo były to 4-5 latki dymiło już przy przegazówce na niebiesko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze czy źle z tym dymem niebieskim?nie znam diesli jesli chodzi o tą fiestę to papiery wszystkie ma przeglądy też i przebiegi się pokrywają tzn zbiżone co roku ma nakulane 120tyś silnik pracuje ładnie to chyba norma że jak zimny to głosniej klekota później już się wyciszył ale te miazgolenie takie dziwne gość odpalł dukato i był słychać to samo mówi że taka ich praca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to dobrze czy źle z tym dymem niebieskim?nie znam diesli jesli chodzi o tą fiestę to papiery

> wszystkie ma przeglądy też i przebiegi się pokrywają tzn zbiżone co roku ma nakulane 120tyś

> silnik pracuje ładnie to chyba norma że jak zimny to głosniej klekota później już się wyciszył

> ale te miazgolenie takie dziwne gość odpalł dukato i był słychać to samo mówi że taka ich

> praca?

nie wiem co tam siedzi ale z opisu wynika, ze mogloby to byc kolo dwumasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autem nic nie trzęsie żadnych drgań na pedale sprzegła,i nie ma też róźnicy czy wdusze sprzęgło czy nie!szwagier ma wybite sprzęgło ale u niego to się coś tłucze stuka a tu jest takie sobie miałczenie confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.