Skocz do zawartości

najpierw subaru teraz mitsubishi


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba można już powiedzieć, że to taka tradycja japończyków. Toyota powiedziała motorsportowi papa w 2009 roku, Subaru, Honda też. Jednak zapędów do rywalizacji Toyota i Subaru nie straciły - rywalizują teraz w konkurencji "kto zrobi bardziej kiszkowato wyglądający samochód". Honda poszła w samochody ekologiczne i dziś Mitsubishi ogłosiło ten sam kierunek. Mam nadzieję że kiedyś jeszcze się nawrócą na właściwą drogę old.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najpierw subaru zrobilo Lanosa, cale szczescie, ze zrozumieli swoj blad - ale to co wymyslilo

> Mitsubishi przebija wszystkich

trend się utrzyma i za kilka miesięcy lanos będzie wzorcem auta rajdowego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie oszukujmy sie, evo nigdy nie mialo wielkiego wplywu na zyski ze sprzedazy

Szczerze powiedziawszy to ciekaw jestem jaki jest stosunek sprzedanych evo cywili vs. te, które poszły pod budowę samochodów do sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze powiedziawszy to ciekaw jestem jaki jest stosunek sprzedanych evo cywili vs. te, które

> poszły pod budowę samochodów do sportu.

no ciekawe, w polsce raczej na ulicach wiele evo nie widac, wiec mysle ze roznica moglaby byc niewielka, ale jednak na plus dla cywili, ale jak w innych krajach niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.