Skocz do zawartości

kolejna wydumka ukraińców , KoNik nie patrz na to ....


Rekomendowane odpowiedzi

volgajaguar0118d13e9434.jpg

volgajaguar020b80fe577e.jpg

volgajaguar0333798227eb.jpg

volgajaguar04a6b5115f6d.jpgfacepalm.gif

Cytuj:

Na polskich portalach ogłoszeniowych łatwo odnaleźć przejawy geniuszu zdolnych blacharzy, którzy próbują stworzyć cuda motoryzacji, łącząc ze sobą nadwozia modeli różnych generacji i próbując w ten sposób sprawić by np. 20-letnie BMW wyglądało jak świeżynka prosto z salonu. Przyjęło się, że zwykle do starego nadwozia montuje się fragmenty nowszego modelu. Na Ukrainie robi się to inaczej.

Przynajmniej w przypadku tego ogłoszenia z Kijowa, które trafiło na platformę ebay. Blacharz z wizją przekształcił Jaguara XJ40 z 1993 roku w... GAZa M21 Wołga. Reflektory, grill, tylne lampy, elementy karoserii - wszystko przygotowano tak, by postarzyło Jaguara o 20 lat. Jaguar Jaguarem pozostał w kabinie i pod maską, gdzie wciąż pracuje silnik o pojemności 3,2 litra.

GAZ 21 jest w tamtych rejonach tym, czym Mini dla Brytyjczyków i Citroen 2CV dla Francuzów. I dlatego zasługuje na kolejne wcielenia. Póki co jednak nie znalazł się chętny, który na to wcielenie chciałby wydać 44 tysiące dolarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają takie wydomki, oczywiście solidnie zrobione. Fajne są z zewnątrz auta z lat 50-tych, 60-tych, etc., ale w środku to dwa fotele i kierownica, które nie oferują żadnego komfortu. A tak masz środek wygodny i bezpieczny a blachy retro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>

> ale w środku to dwa fotele i kierownica, które nie oferują żadnego

> komfortu. A tak masz środek wygodny i bezpieczny a blachy retro.

z tym się zgodzić nie mogę, wbrew pozorom Wołga M21 to samochód cichy i dośc komfortowy, oczywiście trzeba na taki komfort patrzyć troszkę inaczej niż na dzisiejsze samochody ale suma sumarum siedzi i jedzie się wygodnie, wnętrze jest obszerne a oryginalny silnik cichutko szemra ok.gifpalacz.gif Kierownica chodzi leciutko, mechanizm zmiany biegów słynie z precyzji pracy, wszelkie korbki i inne elementy wyposazenia również są ok. Nic nawet nie zatrzeszczy, to auto to nie 125p czy polonez czy łada - one były dużo lepiej zrobione smile.gif

Obiektywnie - na pewno gorzej jedzie się takim SC ok.gif

tak się śmiga M21 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tym się zgodzić nie mogę, wbrew pozorom Wołga M21 to samochód cichy i dośc komfortowy, oczywiście

> trzeba na taki komfort patrzyć troszkę inaczej niż na dzisiejsze samochody ale suma sumarum

> siedzi i jedzie się wygodnie, wnętrze jest obszerne a oryginalny silnik cichutko szemra

Okej, ale takie auto nie zapewni Ci bezpieczeństwa na poziomie współczesnych samochodów, do tego brak wygód jak np. klimatyzacja. Dlatego takie wydumki dla mnie są okej, np., kupuję coś aktualnego np. Vectra a na zewnątrz zakłądam blachy np. od Wołgi. Mam wygodne i bezpieczne auto a do tego wygląda retro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> XJ.

fajny, ale to tylko fura dla bogatych...

wołgą się woziło ludzi do lasu zlosnik.gif

to tak jak czajka, może nie jest piękna ale kurde, ma klimat zlosnik.gif

i326267.jpg

> Chce. Daj mi kilka dni. Musze zorganizowac transport.

spoooko ;-) nie pali sie aż tak ale do końca marca chciałbym juz tego nie mieć zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.