Skocz do zawartości

Polskie prawo jazdy w Rosji i Mongolii


chemicq

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda sprawa ważności polskiego prawa jazdy w Rosji i Mongolii, czy jest potrzebne międzynarodowe prawo jazdy, a jeśli tak - jak to wygląda w praktyce (czasy oczekiwania itp, interesują mnie nie słodzenie ze strony urzędu, tylko głos kogoś kto to załatwiał).

pzdr

chemicq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wygląda sprawa ważności polskiego prawa jazdy w Rosji i Mongolii, czy jest potrzebne

> międzynarodowe prawo jazdy, a jeśli tak - jak to wygląda w praktyce (czasy oczekiwania itp,

> interesują mnie nie słodzenie ze strony urzędu, tylko głos kogoś kto to załatwiał).

> pzdr

> chemicq

Informacja

Piszą że trwa około tygodnia ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Informacja

> Piszą że trwa około tygodnia

O ile informacje dotyczące w szczególności terminów i cen to bardzo cenna informacja, serdecznie dziękuję smile.gif

Mimo wszystko czekam jeszcze na potwierdzenie w szczególności tych dwóch aspektów, ale juz sporo mi ta linka rozjaśniła smile.gif))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w rosji teoretycznie trzeba miec miedzynarodowe lub tlumaczenie plastiku

> w praktyce plastik wystarczy

Od iedy ?

Zylem prawie dwa lata w Posji i nikt odemnie nic nie wymagal, nikt nie robil problemu przy kontrolach.

Co do Mongooli nie bede sie wypowiadal, bo niewiem. Zrob miedzynarodowe, swego czasu wyrabiali od reki i po probemie. Tlumaczyc bym nie tlumaczyl. Paszporzu tez raczej nikt nie tlumaczy.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.