Skocz do zawartości

KIA Sportage 1.7diesel


Bolo_3M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jeździłem ostatnio bardzo blisko spokrewnionym Hultajem - ix35 - z tym samym silnikiem. Oczywiście czuć dużą różnicę w stosunku do silnika 2.0, niemniej jednak dramatu nie ma. Do normalnej jazdy w zupełności wystarczy. Z krótkotrwałych obserwacji wynika, że spalanie w mieście powinno zamknąć się w jakiś 8 l/100 - na trasie nie miałem okazji sprawdzić. Generalnie silnik sympatyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ludzie to juz calkiem zwariowali z ta sportage? Fakt werjsa bida z silnikiem 1.6 jest tania ale

> cala reszta IMO drogo i mizerne osiagi.

Mi tam 2.0crdi przyjemnie jedzie a i cena nawet ,nawet.

Pokaz mi suva 2.0d za niecale 90tys i jeszcze ,zeby sie tak fajnie prezentowal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi tam 2.0crdi przyjemnie jedzie a i cena nawet ,nawet.

> Pokaz mi suva 2.0d za niecale 90tys i jeszcze ,zeby sie tak fajnie prezentowal ?

Prezencja to akurat kwestia gustu.... Dla mnie nowy sportage to typowy odpust jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac, gustow tyle ile ludzi, i bardzo dobrze smile.gif

Ale tez jak widac argument, ze sie dobrze prezentuje jest dosyc ryzykowny.

Jeszcze co do ix35 - jak go na poczatku zobaczylem, to pierwsza mysl byla "brzydaaal". Ale baaardzo duzo ich sie tu zrobilo, i z kazdym widzianym coraz bardziej zaczynal sie podobac. Teraz uwazam go za ladne auto, do tego tanie - dzieki rabatom hultaja wychodzi znacznie taniej niz sportage, czyli auto marki pozycjonowanej nizej!

A sportage z kazdym widzianym coraz brzydszy sie wydaje. I tez go ogladam czesto, bo jeden stoi pod oknem w biurze a drugi po drodze do pracy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj namiar na nowe z salonu Sorento za 90-95k zł. Cena katalogowa 2,2CRDi 4WD w werdsji L

> kosztuje 141500, a w wersji XL 153500.

2.0 kosztuje 110K IMO z wyprzedazy rocznika da sie za taka cene kupic. 0-100 w granichac 11s mozna jeszcze chipowac i bedzie 180KM. Auto bez porownania lepsze, wieksze od sportage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Witam

> I sie chciałem zapytac czy tak KIA Sportage jedzie tak jak producent pisze czy to pic

To taki diesel do miasta. Maksymalny moment obr. osiąga w zakresie ok. 1250-2750 obr. Filtr cząstek stałych łatwiej się przepala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.