Skocz do zawartości

Połączenie węża spryskiwacza - podsufitka.


waho

Rekomendowane odpowiedzi

piwo.gif

Jako że fajna pogoda więc trzeba korzystać.

Jakiś czas temu rozłączył mi się gdzieś przy łączeniu dachu z klapą wąż od spryskiwaczy, efekt jest taki, że leje się po podsufitce zamiast do spryskiwacza.

Czy zdjęcie podsufitki w jej tylnej części jest problematyczne? Może macie jakieś wskazówki jak to szybko i dobrze zrobić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako że fajna pogoda więc trzeba korzystać.

> Jakiś czas temu rozłączył mi się gdzieś przy łączeniu dachu z klapą wąż od spryskiwaczy, efekt jest

> taki, że leje się po podsufitce zamiast do spryskiwacza.

> Czy zdjęcie podsufitki w jej tylnej części jest problematyczne? Może macie jakieś wskazówki jak to

> szybko i dobrze zrobić.

> Pozdrawiam

Napiszę o Bravie - być może nie ma większych różnic.

O ile pamiętam, to łączenie wężyka (chyba jest to zaworek zwrotny ale głowy nie dam) jest dostępne bez większego ruszania podsufitki, wystarczy zdjąć plastikową osłonę lewego słupka.

Głębszy dostęp do podsufitki w tylnej części przerabiałem przy okazji dziurawienia dachu pod antenę CB i wówczas pamiętam, że po zdjęciu tych plastików (co chyba wymagało odkręcenia mocowań pasów bezpieczeństwa), odkręceniu plastikowych "trójkącików" trzymających podsufitkę oraz wyjęciu gumy dostęp do wnętrza nad podsufitką był bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprubój najpierw odkręcić na środku między zawiasami klapy gumową harmonijkę tamtędy idą wszystkie

> przewody i wężyk spryskiwacza może uda ci się znaleźć tam awarię bo najczęściej tam właśnie

> występuje

Tam chyba poza wężykiem nie idzie nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...] wężyk spryskiwacza może uda ci się znaleźć tam awarię bo najczęściej tam właśnie występuje

Masz rację w tym miejscu właśnie przełamał się przewód, na szybko szukałem w garażu czym by to połatać. Użyłem końcówki maski tlenowej i opasek tryk-tryk. Wszystko działa jak należy.

Przy okazji zreanimowałem sobie silnik wycieraczek, w końcu suwa po szybie jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.