Skocz do zawartości

Bagażnikowy patent P307


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ramach przeciwwagi do napraw 893goodvibes.gif

Znalazłem ostatnio w schowku jakieś dwie dziwne nakrętki spineyes.gif

001koo.jpg

Po chwili przypomniałem sobie o co się rozchodzi skromny.gif

W ten weekend postanowiłem zabrać się za bagażnik cfaniaczek.gif

Tzn wyjęcie podłogi a potem organizera (tam, gdzie lewarek) i zastosowanie profesjonalnych podkładek i uszczelnienia z papieru toaletowego 893goodvibes.gif

Potem na całość od góry (między organizer a podłogę) dwie warstwy folii bąbelkowej zlosnik.gif

I dopiero teraz mogę założyć, że wszelkie "dziwne" dźwięki z tyłu to już tylko zawieszenie zlosnik.gif

Wracając do tematu znalezionych nakrętek hmm.gif

Poniżej foto po podniesieniu podłogi zlosnik.gif

002qpr.jpg

I zaraz potem po położeniu podłogi i nakręceniu ok.gif

003wwv.jpg

004aw.jpg

Czy to coś daje?

- Daje bardzo dużo ok.gif Szczególnie teraz, jak wszystkie ruchome elementy pod podłogą zostały unieruchomione wink.gif

Co to w ogóle jest?

- Mój ojciec to niepoprawny/nadgorliwy detalista a za jego użytkowania puga to to powstało ok.gif

"Klapała" mu podłoga w bagażniku i na tyle mu to przeszkadzało, że zlecił zrobienie wyżej wymienionego druta, który nawet daje radę ok.gif

Zlecił oczywiście w ASO smirk.gif (jako ASOfan). Jego brocha, ile to kosztowało rotfl.gif

Ale żeby nie było bez PugoMinusów cfaniaczek.gif

Dzisiaj próbowałem złożyć kanapę przy zabawach z bagażnikiem... i nie udało się skromny.gif

gdyż jedna z "klamek" do składania oparć podziękowała za współpracę i żyje swoim życiem swieca.gif

Może ma ktoś pomysł jak to naprawić? icon_rolleyes.gifzlosnik.gif

PS:

Ustrzeliłem dzisiaj przypadkiem FrancoBrata zlosnik.gif

Ja WE, on DW a przyłapany w EL spineyes.gif --> RwC wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.