Skocz do zawartości

scenic zamówiony


krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pomimo tego że nikt na forum nie podzielił mojej opini na temat scenica+lpg zamówiłem.

SCENIC 1,6 AUTENTYCZNY

CZERWONY METALICZNY COŚ TAM

AUTOMATYCZNE ŚWIATŁA+zapas. Reszta to podstawa

Będzie w przyszłym tygodniu z już zamontowanym gazem.

Przy okazji przejechałem się MEGANE II 1,6(ten sam silnik) z gazem od nowości z przebiegiem 80kkm i nie jest źle.

Pytałem się kierowcy(przedstawiciel handlowy)o awaryjność i mówił że nic kompletnie się nie dzieje. Nawet na przeglądach nic dodatkowego nie znaleźli. Nawet filtry od gazu wymieniają co 30kkm. Zużycie kształtuje się od 7 do 10 litrów. A jak wiadomo przedstawiciele nie jeżdżą zbyt wolno.(co potwierdził hehe.gif)

jedyne co zaobserwowałem że po przełączeniu na gaz coś tyka w silniku, ale podobno tak tykał od nowego. Ale kompletnie żadnego szarpania, czy nierównej pracy.

Jak wpłacałem zaliczkę to do końca nie byłem pewny czy dokonałem dobrego wyboru, ale po rozmowie z przedstawicielem już jest ok 893goodvibes.gif

Ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wpłacałem zaliczkę to do końca nie byłem pewny czy dokonałem dobrego wyboru, ale po rozmowie z

> przedstawicielem już jest ok

Zdziwiłbyś się co potrafią wciśnąć ludzie innym ludziom tylko gadką i gestykulacją...

Ale to trochę offtopic i na inny wątek temat zlosnik.gif

Życzę miłego użytkowania auta na F grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Życzę miłego użytkowania auta na F

Prawdopodobnie będzie tym normalnie śmigał jak tysiące innych użytkowników. Raz na jakiś czas grinser006.gif wymieni jakiś modulik, czujniczek albo kosteczkę i będzie śmigał dalej. Ja bym nie tragizował. Tym bardziej, że kupuje (chyba) auto nowe?, to problem (jak będzie) miał kolejny właściciel grinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdziwiłbyś się co potrafią wciśnąć ludzie innym ludziom tylko gadką i gestykulacją...

Bardzo możłiwe ale poco miałby to robić

> Życzę miłego użytkowania auta na F

Od zawsze używam autek na F (oprócz małej przygody z Hanią) i byłem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tym bardziej, że kupuje (chyba) auto nowe?, to problem (jak będzie) miał kolejny właściciel .

I właśnie o to chodzi. 100kkm przez 5 lat chyba da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Pomimo tego że nikt na forum nie podzielił mojej opini na temat scenica+lpg zamówiłem.

> SCENIC 1,6 AUTENTYCZNY

> CZERWONY METALICZNY COŚ TAM

> AUTOMATYCZNE ŚWIATŁA+zapas. Reszta to podstawa

> Będzie w przyszłym tygodniu z już zamontowanym gazem.

> Przy okazji przejechałem się MEGANE II 1,6(ten sam silnik) z gazem od nowości z przebiegiem 80kkm i

> nie jest źle.

> Pytałem się kierowcy(przedstawiciel handlowy)o awaryjność i mówił że nic kompletnie się nie dzieje.

> Nawet na przeglądach nic dodatkowego nie znaleźli. Nawet filtry od gazu wymieniają co 30kkm.

> Zużycie kształtuje się od 7 do 10 litrów. A jak wiadomo przedstawiciele nie jeżdżą zbyt

> wolno.(co potwierdził )

> jedyne co zaobserwowałem że po przełączeniu na gaz coś tyka w silniku, ale podobno tak tykał od

> nowego. Ale kompletnie żadnego szarpania, czy nierównej pracy.

> Jak wpłacałem zaliczkę to do końca nie byłem pewny czy dokonałem dobrego wyboru, ale po rozmowie z

> przedstawicielem już jest ok

> Ale zobaczymy

a widziales wyswietlacz w auteniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a widziales wyswietlacz w auteniku?

właśnie oglądałem katalog i jest niebiesko żółty. oslabiony.gif ale przyzwyczaję się i tak nie często będę tam patrzył smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> właśnie oglądałem katalog i jest niebiesko żółty. ale przyzwyczaję się i tak nie często będę tam

> patrzył

tzn jest zupelnie inny niz przy wyzszych wersjach wyposazenia, chyba ze mialbys radio z bluetooth, wyglada slabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tzn jest zupelnie inny niz przy wyzszych wersjach wyposazenia, chyba ze mialbys radio z bluetooth,

> wyglada slabo

Wiem że nie wygląda zbyt ciekawie, ale w porównaniu z wyższymi wersjami, ale z innymi autami może być nie najgorzej(chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Pomimo tego że nikt na forum nie podzielił mojej opini na temat scenica+lpg zamówiłem.

Ja bylem przychylny cool.gif

Gratulacje i zycze zadowolenia z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.