Skocz do zawartości

Poznań i po imprezie! Radical


widaw

Rekomendowane odpowiedzi

Imprezka była super! Kazdy kto się zgłosił mógł samodzielnie za kierownicą, wykonać wiele okrążeń po torze poznań.

Auta różne. Każdy otrzymywał kompletne ubranie zabezpieczające.

a tu sprawozdanie z imprezki:

jakiś tekst

A Ci co naśmiewali się - niech żałują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na szybko przeczytałem to fury swoje? Jak ktoś nie ma czym na tor przyjechać (w sensie odpowiednim autem) to czym można polatać?

Jeszcze w sierpniu ma być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co na szybko przeczytałem to fury swoje? Jak ktoś nie ma czym na tor przyjechać (w sensie

> odpowiednim autem) to czym można polatać?

> Jeszcze w sierpniu ma być?

Nie, nie, - auta były z radical polska i evolution event. Ale oczywistym jest, że uczestnicy muszą zapoznać się z nowym autem.

Nierozsądne byłoby, bezpośrednie posadzenie uczestnika, w sportowe auto 300KM i 500Nm.

Więc na początek imprezy szkolenie, a dopiero po tym, ostro z ogniem na tłokach.

Oczywiście, jak ktos miał swoje auto, to mógł "porównać" jego wyniki na torze i swobodnie nim dysponować.

Jednak bezpieczeństwo to priorytet i musi czekać na swoją kolejkę.

Instruktor - prowadzący - nie wolno było go wyprzedzać. On decydował o prędkości na torze, w zależności od umiejętności uczestników imprezy.

Prędkości max do ok. 200-210 km/h

20 sierpnia - kolejna, podobna impreza na torze Poznań. Jeżeli Radical Poland, nie wycofa się z "zabawy", to myślę, że będzie odbywała się cyklicznie, co jakiś czas. Ograniczenia czasowe związane są, z dostępnością toru, na którym odbywają się imprezy sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podziel się wrażeniami, jak się toto prowadzi, bo na filmie wygląda całkiem szybko

Niestety, ja uważam się, za zbyt "cienkiego" do takiego pojazdu. Nie jeździłem.

Wiem, jakie są wrażenia ludzi, którzy wysiadali z radicala yikes.gif, i ich miny - pełny banan.

Żaden z pojazdów seryjnie produkowanych, nie da takiego kopa adrenaliny. A podobno jak mówili właściciele evo, stracili motywacje do inwestycji w swoje samochody. Żadna modyfikacja, za żadne pieniądze. nie da efektu nawet zbliżonego do frajdy z prowadzenia radicala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety, ja uważam się, za zbyt "cienkiego" do takiego pojazdu. Nie jeździłem.

> Wiem, jakie są wrażenia ludzi, którzy wysiadali z radicala , i ich miny - pełny banan.

> Żaden z pojazdów seryjnie produkowanych, nie da takiego kopa adrenaliny. A podobno jak mówili

> właściciele evo, stracili motywacje do inwestycji w swoje samochody. Żadna modyfikacja, za

> żadne pieniądze. nie da efektu nawet zbliżonego do frajdy z prowadzenia radicala.

Przecież Radical w zależności od wersji ma jeden z najlepszych współczynników mocy do masy więc nawet właściciele Ferrari byli by zdziwieni zlosnik.gif

To nie każdy mógł się nim przejechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież Radical w zależności od wersji ma jeden z najlepszych współczynników mocy do masy więc

> nawet właściciele Ferrari byli by zdziwieni

> To nie każdy mógł się nim przejechać?

Każdy, kto zapisał się na listę chętnych - ale miejsc zawsze jest mniej niż chetnych, więc trzeba łapać okazję zlosnik.gif.

jakiś tekst o imprezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Każdy, kto zapisał się na listę chętnych - ale miejsc zawsze jest mniej niż chetnych, więc trzeba

> łapać okazję .

> jakiś tekst o imprezie

No dobra, ile w cenie jest tych przejazdów (czymkolwiek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, ile w cenie jest tych przejazdów (czymkolwiek).

Cena na ostatniej imprezie, była średnio 50%, niższa niż zwykle - radical sponsorował smile.gif

Jazda po torze w godz.9-15 - 900 zł.

W tym jest koszt szkolenia - instruktorzy, ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cena na ostatniej imprezie, była średnio 50%, niższa niż zwykle - radical sponsorował

> Jazda po torze w godz.9-15 - 900 zł.

> W tym jest koszt szkolenia - instruktorzy, ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne.

Ile w tym -> REALNIE <- jest jezdzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile w tym -> REALNIE

radical- 10-13 okrązen toru - ok 2 tyś. W zalezności od stopnia rozgrzania opon.

Ale generalnie 10 okrązen "wyscigowych".

a swoim to do bólu... (Średnio ludzie robili 80-120km po torze.) zlosnik.gif O ile furacz wytrzyma.

Inaczej licząc, Twój koszt wyjazdu na tor - sliki ok 2 tyś, paliwo 1000 zł, klocki, tarcze, płyn hamulcowy - w evo to koszt ok4 tys. - więc oceń sam, czy warto swoim autem? I czy radical, to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> radical- 10-13 okrązen toru - ok 2 tyś. W zalezności od stopnia rozgrzania opon.

> Ale generalnie 10 okrązen "wyscigowych".

Ile tor ma dlugosci ?

> a swoim to do bólu... (Średnio ludzie robili 80-120km po torze.) O ile furacz wytrzyma.

Mhm

> Inaczej licząc, Twój koszt wyjazdu na tor - sliki ok 2 tyś, paliwo 1000 zł, klocki, tarcze, płyn

> hamulcowy - w evo to koszt ok4 tys. - więc oceń sam, czy warto swoim autem? I czy radical, to

> dobra oferta.

Nie bede wdawal sie w kalkulacje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nigdy nie twierdzilem, ze tani.

> Po prostu kalkuluje

Mysląc w ten sposób i kalkulując - mozesz kupić rower. Przejedziesz wtedy kilka tyś bez inwestycji zlosnik.gif.

Tanio nie jest. Ale wrażenia i wspomnienia (ew.film) niezapomniane do końca życia.

Patrząc inaczej, to cena czterech mandatów za przekroczenie prędkości, i max zminimalizowane ryzyko utraty życia, rozbicia samochodu itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mysląc w ten sposób i kalkulując - mozesz kupić rower. Przejedziesz wtedy kilka tyś bez inwestycji

> .

> Tanio nie jest. Ale wrażenia i wspomnienia (ew.film) niezapomniane do końca życia.

> Patrząc inaczej, to cena czterech mandatów za przekroczenie prędkości, i max zminimalizowane ryzyko

> utraty życia, rozbicia samochodu itd..

Cholera zlosnik.gif

Czlowiek zadaje normalne pytanie a tutaj taka ciezka artylerie wyciagaja przeciwko niemu hehe.gificon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.