Skocz do zawartości

Sposób na podatek ekologiczny i inne wymysły rzadzących?


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

> Śmiejemy się z że nie długo jej kadet z '87 będzie mógł mieć blachy zabytkowe

> Oryginalny silnik i co tam jeszcze trzeba spełnić? Żadnych modyfikacji? Nawet olej jest nie

> wymieniany

modyfikacje nawet jakieś tam minimalne przechodzą (jak widac na zdjęciach), i może być nawet LPG zlosnik.gif

w przypadku tych BMW rzeczoznawca uznał że jest ich już mało mimo że nie mają 30 lat i blachy się im nalezą... troche to dla mnie dziwne no ale...

jestem za to ciekaw czy przypadkiem dzieki żółtym blachom nie można takim BMW jechać w centra miast na zachodzie gdzie normalnie trochę to kosztuje biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jestem za to ciekaw czy przypadkiem dzieki żółtym blachom nie można takim BMW jechać w centra miast

> na zachodzie gdzie normalnie trochę to kosztuje

O ile wiem to nie. Inna sprawa, że auto benzynowe z końca lat 80 bez problemu dostanie zieloną naklejke o ile mają katalizator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nawet dawno już niesprawny - czyli puszkę po katalizatorze ?

> Bo średnio mi się chce wierzyć w to, żeby kat przetrwał 20 lat.

Moje Uno 91 dostalo smile.gif nikt tam nie patrzy czy masz tego kata waytogo.gif

Fajnie wyglada kontrast jak obok zjedzonej corsy A z zielona nalepka staje w211 albo e60 z zolta lepka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> modyfikacje nawet jakieś tam minimalne przechodzą (jak widac na zdjęciach), i może być nawet LPG

> w przypadku tych BMW rzeczoznawca uznał że jest ich już mało mimo że nie mają 30 lat i blachy się

> im nalezą... troche to dla mnie dziwne no ale...

czy ja wiem czy to dziwne... znam takiego rzeczoznawce ktory "po znajomosci" podpisze wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.