Skocz do zawartości

W tematach okołoogórkowych...


Rekomendowane odpowiedzi

> ale po co mialy szyby na gorze? a te z przodu jeszcze posiadaly wycieraczki

Dla mnie przeznaczenie tego specyficznego pojazdu do samego przewożenia mebli jest mocno kontrowersyjne. Znając tamte czasy i ogólną zdolność władzy do kamuflowania wojskowego sprzętu do celów cywilnych stawia tą konstrukcję wręcz w pierwszej dziesiątce hehe.gif, jednak wyobraźnia nie podpowiada nic konkretnego icon_rolleyes.gifgrinser006.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...coz to takiego?

> Spotkalem sie tylko z tym w filmie "Podróz za jeden usmiech", robione to bylo na bazie stara?

> Dlaczego tak dziwnie wygladalo?

Ostatnio wrak takiego przewijał się przez Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie przeznaczenie tego specyficznego pojazdu do samego przewożenia mebli jest mocno

> kontrowersyjne. Znając tamte czasy i ogólną zdolność władzy do kamuflowania wojskowego sprzętu

> do celów cywilnych stawia tą konstrukcję wręcz w pierwszej dziesiątce , jednak wyobraźnia nie

> podpowiada nic konkretnego .

Ale na podstawie tego wynalazku niech mi ktoś powie, że "stara" motoryzacja była nudna - właśnie dzięki takim pojazdom było bardzo ciekawie, nie to, co teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.