Skocz do zawartości

_GDZIE_ kupic pierwszy motocykl ;)


tjaszo

Rekomendowane odpowiedzi

> [...]

> nie, nie, nie 15kpln to mam na moto 'szkoleniowe', HD 883 to wiem ile kosztuje i bedzie pozniej,

> jak juz sie naucze jezdzic

Ja w tym budżecie zastanawiałem się nad Kawą Ninja 250, ale IMO trochę bezsęsu, skoro w zbliżonej kasie można przytulić HD883 jako mniej przejściowy a nadający się do przygody z pierwszym sprzętem.

Big Twin to nie tylko bariera cenowa, ale prawie pół tony na 2 kołach z drajwerem to średni pomysł na koncept do nauki jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w tym budżecie zastanawiałem się nad Kawą Ninja 250, ale IMO trochę bezsęsu, skoro w zbliżonej

> kasie można przytulić HD883 jako mniej przejściowy a nadający się do przygody z pierwszym

> sprzętem.

powiedz gdzie mozna przytulic 2-3 letniego Iron'a w cenie ~15kpln - pakuje sie zaraz w auto i jade wink.gif

PS. tylko nie chodzi mi o egzemplarz dla 'znawcy marki' wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pardon moją brutalność, ale z tym budżetem nie oglądaj się za HD.

> Mam podobny dylemat jak Ty i za 15k to ciężko ustrzelić coś powyżej 2005 a i to wchodzi w grę tylko

> 883.

> Osobiście oglądałem parę razy 883 na ulicy i mi osobiście podchodzi.

> A jak się kapuścińska w nadmiarze pojawi, to zawsze można big twina kupić...

No proszę, a Wujek taki niepozorny. wink.gif

Zapisałeś się już na Demo Truck Tour? cfaniaczek.gif

Bo ja tak. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiedz gdzie mozna przytulic 2-3 letniego Iron'a w cenie ~15kpln - pakuje sie zaraz w auto i jade

> PS. tylko nie chodzi mi o egzemplarz dla 'znawcy marki'

Ja mówię o 883, a nie IRONIE 883, bo ten jest droższy z racji napisu IRON.

Generalnie za okolice 20 k można już mocno przebierać.

Wiesz - HD to drogie hobby :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mówię o 883, a nie IRONIE 883, bo ten jest droższy z racji napisu IRON.

> Generalnie za okolice 20 k można już mocno przebierać.

> Wiesz - HD to drogie hobby :-)

Zerknąłem teraz na ceny "małych" sporsterów - wiesz, że to niekiepska opcja? ok.gif

Za kwotę niewiele większą od założonej mozna zanabyć 883 niewiele starszego, niż autor szuka, ale od razu HD (można sprawdzić zady i walety grinser006.gif), niemal nie tracącego na wartości (zakładając 2 lata eksploatacji), z łatwiejszą możliwością późniejszej zmiany (HOG, rabaty, zamiany, etc.) ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zerknąłem teraz na ceny "małych" sporsterów - wiesz, że to niekiepska opcja?

> Za kwotę niewiele większą od założonej mozna zanabyć 883 niewiele starszego, niż autor szuka, ale

> od razu HD (można sprawdzić zady i walety ), niemal nie tracącego na wartości (zakładając 2

> lata eksploatacji), z łatwiejszą możliwością późniejszej zmiany (HOG, rabaty, zamiany, etc.)

A jak myślisz, dlaczego uważam, że z mojego pktu widzenia lepszym rozwiązaniem niż nowy Ninja 250R będzie lekko chodzony 883? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mówię o 883, a nie IRONIE 883, bo ten jest droższy z racji napisu IRON.

i z racji matowego czarnego malowania wink.gif - ale fakt, masz racje, zwyklego 883 mozna juz znalezc za 5-6kE

> Generalnie za okolice 20 k można już mocno przebierać.

taaa... tylko 15kpln to nieprzekraczalna bariera wink.gif - a mialem nadzieje na nowy kask jeszcze w tej cenie wink.gif

> Wiesz - HD to drogie hobby :-)

no wiem wink.gif ... podobnie jak łódki i podróże wink.gif - ale cóż zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz co, tak miedzy nami to na upartego moglbys zaczac ta nauke nawet od tego sportster'a.

no wlasnie tez do takiego wniosku powoli dochodze... jak znajde cos w cenie <15kpln to bede mial sporo do przemyslenia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie za ciężki (ok 250 kilo), nie za mocny - uważam podobnie i chcę podążyć tą ścieżką :-)

1. To kwestia co umiesz,

2. nie wydaje mi sie, sam zaczynalem od 222 + 15 kg ( paliwo )

3. Moc nie jest taka przerazajaca, moment obrotowy, hmmmm

4. Waga nie gra przy jezdzie roli, co najwyzej przy turlanu sie po parkingu.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.