Skocz do zawartości

Oryginalne radia VW


Pepcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Rozglądam się za oryginalnym radiem do mojej Bory, chodzi mi głównie o to by nie musieć martwić się o wyciąganie panela itp. Czy VW miał w gamie fabrycznych sprzętów coś warte polecenia? Warunek to możliwość współpracy ze wzmacniaczem w układzie 2+1 i przyzwoita jakość dźwięku. Obowiązkowo też MP3 lub jeśli się trafiały to USB.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie.

> Rozglądam się za oryginalnym radiem do mojej Bory, chodzi mi głównie o to by nie musieć martwić się

> o wyciąganie panela itp. Czy VW miał w gamie fabrycznych sprzętów coś warte polecenia? Warunek

> to możliwość współpracy ze wzmacniaczem w układzie 2+1 i przyzwoita jakość dźwięku.

> Obowiązkowo też MP3 lub jeśli się trafiały to USB.

> Z góry dziękuję.

strasznie masz male wymagania jak na sprzet fabryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, w końcu te fabryczne grajki czasami są bardzo przyzwoite. W sumie odczyt MP3 to już pewien standard, podłączenia wzmacniacza może być wyzwaniem, ale raczej da się zrobić.

> strasznie masz male wymagania jak na sprzet fabryczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie.

> Rozglądam się za oryginalnym radiem do mojej Bory, chodzi mi głównie o to by nie musieć martwić się

> o wyciąganie panela itp. Czy VW miał w gamie fabrycznych sprzętów coś warte polecenia? Warunek

> to możliwość współpracy ze wzmacniaczem w układzie 2+1 i przyzwoita jakość dźwięku.

> Obowiązkowo też MP3 lub jeśli się trafiały to USB.

> Z góry dziękuję.

A takie cuś widziałeś? Podpina się pod fabrykę

http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-usb-sd-audi-seat-skoda-vw-i1678355392.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Witajcie.

> Rozglądam się za oryginalnym radiem do mojej Bory, chodzi mi głównie o to by nie musieć martwić się

> o wyciąganie panela itp. Czy VW miał w gamie fabrycznych sprzętów coś warte polecenia? Warunek

> to możliwość współpracy ze wzmacniaczem w układzie 2+1 i przyzwoita jakość dźwięku.

> Obowiązkowo też MP3 lub jeśli się trafiały to USB.

> Z góry dziękuję.

nie skromny.gif

haj end dla bory to radio na kasety(gamma, delta) ze zmieniarką na 6cd zlosnik.gif zmieniarka jest wielkości 1 din wiec sie miesci idealnie nad lub pod radio, zestaw przetestowany przez mnie, 2 lata jezdził ze mną, auto bez jakichkolwiek zabezpieczeń - nikt nie ruszył cfaniak.gifa grało to przyzwoicie wink.gif

w twoim przypadku najlepiej do fabrycznego radia dorzucic czytnik kart i usb do schowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam JVC KD-SH 1000 tyle że z lekko uszkodzonym panelem który potrafi odpaść na większej dziurze. Idea zmiany jest taka, by włożyć coś w miarę ok 2 Din i nie musieć wyciągać za każdym wyjściem z samochodu.

Nie mam i nie chcę mieć ,,ori kaseciaka ze zmieniarką'' nie o taki hi-end mi chodziło grinser006.gif

> nie

> haj end dla bory to radio na kasety(gamma, delta) ze zmieniarką na 6cd zmieniarka jest wielkości

> 1 din wiec sie miesci idealnie nad lub pod radio, zestaw przetestowany przez mnie, 2 lata

> jezdził ze mną, auto bez jakichkolwiek zabezpieczeń - nikt nie ruszył a grało to przyzwoicie

> w twoim przypadku najlepiej do fabrycznego radia dorzucic czytnik kart i usb do schowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tej chwili mam JVC KD-SH 1000 tyle że z lekko uszkodzonym panelem który potrafi odpaść na

> większej dziurze. Idea zmiany jest taka, by włożyć coś w miarę ok 2 Din i nie musieć wyciągać

> za każdym wyjściem z samochodu.

> Nie mam i nie chcę mieć ,,ori kaseciaka ze zmieniarką'' nie o taki hi-end mi chodziło

Mozesz tez wrzucic nawe MFD lub MCD ale te pierwsza skroją Ci przy najblizszej okazji wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.