Skocz do zawartości

Amortyzatory przód Brava 96 1.4S


pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniałem miesiąc temu,ale chociaż bym chciał to Ci nie pomogę,ponieważ "mój"mechanik sam kupuje części i montuje....tak więc jak będę w sierpniu u niego to dopiero wtedy mogę zapytać grinser006.gif

Ale sądzę,że to troszku za późno\... zlosnik.gif

p.s. pomiędzy rocznikami'95, a '00 nie sądzę,żeby była jakaś różnica...bynajmniej w amorkach i wahaczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie polecacie amortyzatory do przodu Fiat Brava 1996 1.4S?

Nigdy więcej nie włożę KYB do padaki.

Zamontowałem. Po kilku km w kabinie zalęgł się rój świerszczy. Każdy plastik napi...trzeszczał. Do tego jak założyłem opony 195/50/15 to stało się to nie do zniesienia ale problem sam się rozwiązał bo po miesiącu jazdy się obydwa wylały. Wytrzymały 3 lata i 80kkm.

Teraz założyłem Monroe, jest bardziej miękko, część świerszczy zdechła, jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy więcej nie włożę KYB do padaki.

> Zamontowałem. Po kilku km w kabinie zalęgł się rój świerszczy. >Każdy plastik napi...trzeszczał.

Ja z kolei polecam KYB - bardzo dobre ( a co za tym idzie, droższe) amortyzatory. U mnie wytrzymały 5 lat! i kiedy je wymieniałem, nie były jeszcze w najgorszym stanie. Świetnie tłumiły nierówności, nie miałem efektów dźwiękowych jak w Twoim samochodzie. Nie wiem z czego wynika różnica między naszymi opiniami hmm.gif - chyba nie z racji tego że mam 1,6 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.