Skocz do zawartości

I co?


tomata

Rekomendowane odpowiedzi

> Viatoll nie dziala. Hulaj dusza, jezdzimy za darmo

jechałęm w nocy to działał , wracałęm to nie działał, czyli tak jak miało być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to samo urządzonko w aucie przełącza. Trzeba przytrzymać iksa i zapali się X i 2

> A swoją drogą o 18 zaczyna się zakaz w PL więc nie wyjadę planowo

zaswieca ci sie 2,przestawiles sobie-sprawdzales ?? z tego co wiem to sie nie zaswieci bo w cenniku nie ma oplat z lub bez przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaswieca ci sie 2,przestawiles sobie-sprawdzales ?? z tego co wiem to sie nie zaswieci bo w cenniku

> nie ma oplat z lub bez przyczepy

Na początku też chciałem ustawiać osie jak w czeskim hehe.gif ale okazało się że nie ma rozróżnienia zlosnik.gif ogólnie na A2 wielki bałagan przed bramkami cofanie i wjeżdzanie w inne alejki hehe.gif wczoraj mi nic nie piskało wink.gif w poniedziałek ruszam dalej zobaczymy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zaswieca ci sie 2,przestawiles sobie-sprawdzales ?? z tego co wiem to sie nie zaswieci bo w cenniku

> nie ma oplat z lub bez przyczepy

Czytałeś instrukcję? Przytrzymuję iksa i zapala się X i 2 - przyczepa. Przytrzymuję znów i zapala się samo X - bez przyczepy. Auto dmc poniżej 12T i przyczepa do tego. Krótko przyciśnięty iks to sprawdzenie działania. Wracałem dzisiaj od Świecka do Poznania i ściszałem wszystko przy bramkach i nic. Ani nic się nie zapala ani żadnego brzęczyka. Działa czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytałeś instrukcję? Przytrzymuję iksa i zapala się X i 2 - przyczepa. Przytrzymuję znów i zapala się samo X - bez przyczey.

Długo trzeba to trzymać żeby 2 sie zapaliło. Mi dali jakiś wybrakowyny ten viatoll bo bez naklejki i nie da sie nic przestawiać jak w czeskim albo austryjackim niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Długo trzeba to trzymać żeby 2 sie zapaliło. Mi dali jakiś wybrakowyny ten viatoll bo bez naklejki

> i nie da sie nic przestawiać jak w czeskim albo austryjackim

W instrukcji piszą, żeby sobie nakleić na urządzenie dołączoną mini instrukcję - naklejkę. Z tym, że w żadnym pudełku które otwierałem takowej nie było hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CzytaĹeĹ instrukcjÄ? PrzytrzymujÄ iksa i zapala siÄ X i 2 - przyczepa. PrzytrzymujÄ znĂłw i zapala

> siÄ samo X - bez przyczepy. Auto dmc poniĹźej 12T i przyczepa do tego. KrĂłtko przyciĹniÄty iks

> to sprawdzenie dziaĹania. WracaĹem dzisiaj od Ĺwiecka do Poznania i ĹciszaĹem wszystko przy

> bramkach i nic. Ani nic siÄ nie zapala ani Ĺźadnego brzÄczyka. DziaĹa czy nie?

Dziala. Tylko nie pika na kazdej bramce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zakładać nowego tematu czy bramownice już stoją na odcinku od Katowic do Zgorzelca?? bo wybieram się z przyczepą w tamtym kierunku i nie wiem czy mam wykupić viabadziew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> żeby nie zakładać nowego tematu czy bramownice już stoją na odcinku od Katowic do Zgorzelca?? bo

> wybieram się z przyczepą w tamtym kierunku i nie wiem czy mam wykupić viabadziew

Jeżeli jest to płatny odcinek to czy działa czy nie urządzenie musisz mieć. Dzisiaj widziałem itd z satelitą na dachu - jeżdżą i sprawdzają czy viaboxy działają smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to trzeba jakos zglaszaC?

Warto sprawdzić online czy opłata została pobrana prawidłowo. Jeśli nie zadzwońcie na infolinię i spytajcie co dalej. Jazdy do punktu nie polecam jeśli nie jest to konieczne - za duże na razie kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.