Skocz do zawartości

Autosalon24.pl - ktoś korzystał ?


woju

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak - szału nie ma...na podstawie 3 ofert ktore wczoraj zrobili mi w salonach SKody, Renault, VW...wszedzie dostalem od bazowych 80-85k rabat wiekszy o 2-3kPLN niz na stronie autosalonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Zastanawia mnie oferta autosalon24 . Korzystał ktoś a AKowiczów ?

> Podzielcie sie swoimi doświadczeniami

Na pewno można wytarmosić lepsze ceny niż u nich ale można z ciekawości przejrzeć jaka jest skala rabatów w danej marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Celuje raczej w Berlingo ale to dobra informacja

Berlingo będzie w niższej cenie niż Doblo. Rok temu jeździłem po salonach i Berlingo dali mi cene 52k zł z 1,6 HDI 90KM z Klimą radiem CD i 3 siedzeniem, a Doblo 54k zł z silnikiem 1,4 benzyna bez klimy, centralnego zamka. Poprostu totalny golas. Mówie o wersjach dostawczych z oddzieloną kabiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Celuje raczej w Berlingo ale to dobra informacja

Jeszcze zależy, czy blaszak, czy osobówka.

Na osobówkę rabat będzie mniejszy -> na blaszakach jest zajebista marża i jest z czego schodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze zależy, czy blaszak, czy osobówka.

Osobowka jakis multiszpejs albo xtr... imho najlepsza oferta na rynku nawet bez autosalon24.

Kangura strach brac po lekturze foruma.

Caddy drooogiii...

Doblo drogi i dziwny.

Combo zabytek i brzydal.

Connect jak wyzej plus drogosc...

Innych opcji nie widzem na rynku niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osobowka jakis multiszpejs albo xtr... imho najlepsza oferta na rynku nawet bez autosalon24.

rok temu szukałem podobnego auta i mam identyczne odczucia

> Kangura strach brac po lekturze foruma.

mam uraz po obecnie użytkowanym kangoorze

> Caddy drooogiii...

jakby netto zamienili na brutto byłoby znośnie

> Doblo drogi i dziwny.

to najbardziej mnie zdziwiło, cena przy sensownym silniku i wyposażeniu taka jak caddy

> Combo zabytek i brzydal.

> Connect jak wyzej plus drogosc...

nawet nie brałem pod uwagę

> Innych opcji nie widzem na rynku

myślełem też o mniejszym Fiaciku Quobo (czy jakto sie tam pisze) ale sprzedawca powiedział że przy zblizonym wypasie cena niższa tylko o 3 tysie od Doblo. Zresztą jakiś taki ten handlowiec mało ogarnięty więc odpuściłem całkowicie Fiata

Najciekawsza propozycja to właśnie Berlingo. W Peugocie chcieli za bliźniaka 2 tyś więcej.

I póki co auto smiga rok, zrobiło 80kkm i bez problemów. Są dwie wady:

- zawieszenie wali jak cholera

- ciągle przepalające się żarówki w reflektorach przednich, ale podobno TTTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam uraz po obecnie użytkowanym kangoorze

A ja myslalem ,ze w renault cos sie zmienilo ale lektura forum i kabarety jakie ludzie maja z nowym kangurem przypomnialy mi moje przeboje ze scenicem.

> jakby netto zamienili na brutto byłoby znośnie

Z naciskiem na znosnie...

> myślełem też o mniejszym Fiaciku Quobo (czy jakto sie tam pisze) ale sprzedawca powiedział że przy

> zblizonym wypasie cena niższa tylko o 3 tysie od Doblo.

A do tego marne silniki no.gif

> I póki co auto smiga rok, zrobiło 80kkm i bez problemów. Są dwie wady:

> - zawieszenie wali jak cholera

> - ciągle przepalające się żarówki w reflektorach przednich, ale podobno TTTM

O zawieszeniu czytalem , zarowki mozna zalatwic dziennymi swiatlami a powiedz jeszcze jaka masz wersje i silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja myslalem ,ze w renault cos sie zmienilo ale lektura forum i kabarety jakie ludzie maja z nowym

> kangurem przypomnialy mi moje przeboje ze scenicem.

> Z naciskiem na znosnie...

> A do tego marne silniki

> O zawieszeniu czytalem , zarowki mozna zalatwic dziennymi swiatlami a powiedz jeszcze jaka masz

> wersje i silnik.

ponieważ zależało mi na czasie musialem brać co było na placu. 5 osób z kratką, wersja Multispace + alarm, radio ze sterowanie w kierownicy i automatyczna klima (to radio i aut. klima były w jakimś pakiecie), do tego matalic - silnik 1,6 HDI 90KM

Całość jeśli dobrze pamietam kosztowała coś koło 50 czy 52 brutto, ale tutaj moge się mylić bo pamietam bardzo słabo

Fenomen Caddy mnie zadziwia, kosztuje przeokrutnie dużo, a jeździ tego bardzo dużo.

Chociaż najczęściej widze to w dużych flotach i może są dobrze rabatowane. Poza tym jakby doliczyć do tego dobry rezydual to w końcowo nie wyjdzie tak drogo w przeliczeniu na 1km ale w małych firmach patrzy się nieco inaczej i mimo wszystko koszt zakupu jest bardziej istotny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.