Skocz do zawartości

rolety w c-maxie


harnas81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie znalazłem podobnego wątku więc zapytam tutaj smile.gif

Czy ktoś z was montował w swoim maxie oryginalne rolety przeciwsłoneczne takie jak są w wersji GHIA? Ciekawi mnie to jak one wyglądają i czy w ogóle można coś takiego zamontować sobie dodatkowo? Jak wiadomo na tyle jeżdzi moje dziecko więc koniecznie muszę coś pomyśleć z tymi szybami ... Z góry dzięki za info ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tego nie wiem ??? Pytałem znajomego on ma, kiedyś jak szukałem do kupna to także widziałem więc

> dlatego skojarzyłem

miały ghia w std, reszta za dopłatą

montaż to chyba wymiana boczków drzwi ?

z tego co widziałem to one się chowają w boczkach hmm.gif

nie wiem czy nie lepiej okleić folią która zatrzymuje promieniowanie słoneczne hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> montaż to chyba wymiana boczków drzwi ?

> z tego co widziałem to one się chowają w boczkach

w focusie tak, pewnie w C-Maxie jest podobnie

wiec moim zdaniem bez wymiany boczkow sie nie obejdzie.

dodatkowo na gorze masz jeszcze haczyk, do ktorego przyczepiasz roletke. Haczyk jest zatopiony w ramce drzwi (tego nie jestem pewien, sprawdze dzis, jak nie zapomne), wiec ona tez by byla do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w focusie tak, pewnie w C-Maxie jest podobnie

> wiec moim zdaniem bez wymiany boczkow sie nie obejdzie.

> dodatkowo na gorze masz jeszcze haczyk, do ktorego przyczepiasz roletke. Haczyk jest zatopiony w

> ramce drzwi (tego nie jestem pewien, sprawdze dzis, jak nie zapomne), wiec ona tez by byla do

> wymiany

Zastanawiam się także nad oklejeniem ... ale wolałbym mieć oryginalne rolety o ile cena montazu nie przewyszy mi jakiejś realnej kwoty. Ciekaw jestem czy można to zrobić samemu czy konieczna jest wizyta w jakimś serwisie? Mowicie boczki - ale myślicie o zmianie na inne czy demontażu?

A gdzie takie roletymozna zakupić - serwis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się także nad oklejeniem ... ale wolałbym mieć oryginalne rolety o ile cena montazu nie

> przewyszy mi jakiejś realnej kwoty. Ciekaw jestem czy można to zrobić samemu czy konieczna

> jest wizyta w jakimś serwisie? Mowicie boczki - ale myślicie o zmianie na inne czy demontażu?

> A gdzie takie roletymozna zakupić - serwis?

IMO szukać rozbitka i wytargać cały kpl. ... inaczej wyjdzie pewnie kosmiczna cena hmm.gif

boczki zamienisz i sprzedasz, więc kasy trochę odzyskasz

tylko znajdź takie z roletami pasujące pod tapicerkę spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się także nad oklejeniem ... ale wolałbym mieć oryginalne rolety o ile cena montazu nie

> przewyszy mi jakiejś realnej kwoty. Ciekaw jestem czy można to zrobić samemu czy konieczna

> jest wizyta w jakimś serwisie? Mowicie boczki - ale myślicie o zmianie na inne czy demontażu?

> A gdzie takie roletymozna zakupić - serwis?

Taniej cię wyjdzie kupienie jakiejś przylepianej do szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taniej cię wyjdzie kupienie jakiejś przylepianej do szyby.

na pewno taniej, pytanie na ile to praktyczne hmm.gif

ja na świecące słońce miałem prosty i prawie darmowy patent - pielucha przyciśnięta szybą hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to fakt .... a czy jeszcze jest ta akcja AK że za 400 PLN można przyciemnić szyby?

niewiem.gif

ale jakbys przyciemniał, to popytaj o folie która ogranicza nagrzewanie

jak kiedyś szukałem folii to były takie przez które ciepło wyraźnie słabiej przenikało hmm.gif

i chyba nie był to tylko chwyt marketingowy hmm.gifgrinser006.gif

edit: znalazłem fote "roletki" z pieluchy grinser006.gif

DSC_5821.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale jakbys przyciemniał, to popytaj o folie która ogranicza nagrzewanie

> jak kiedyś szukałem folii to były takie przez które ciepło wyraźnie słabiej przenikało

> i chyba nie był to tylko chwyt marketingowy

> edit: znalazłem fote "roletki" z pieluchy

Wow .... cool wink.gif Hehehehehe piękne smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.