Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc iveco


bzyczek00

Rekomendowane odpowiedzi

> Potrzebuje schemat elektryczny do iveco daily do 99r. Jakby ktos byl w stanie poratowac to bylbym

> bardzo wdzieczny. Wiem ze to nie cento ale tutaj ludzie siedza w przeroznych dziedzinach wiec

> pytam.

a w ksiazkach typu sam naprawiam nie ma? Wpisz na google iveco daily pdf i na pewno cos znajdziesz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebuje schemat elektryczny do iveco daily do 99r. Jakby ktos byl w stanie poratowac to bylbym

> bardzo wdzieczny. Wiem ze to nie cento ale tutaj ludzie siedza w przeroznych dziedzinach wiec

> pytam.

niestety z takiego dostępu jaki ja mam jest wgląd tylko do samochodów obecnie produkowanych a to jest stary model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w ksiazkach typu sam naprawiam nie ma? Wpisz na google iveco daily pdf i na pewno cos znajdziesz

tak się składa, że nie wydał nikt jeszcze takiej książki do Iveco Daily... Szukaj na forum Iveco iveco forum proszę mi tu tylko bez ostrzeżeń... 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> niestety z takiego dostępu jaki ja mam jest wgląd tylko do samochodów obecnie produkowanych a to

> jest stary model

Zapytam tutaj aby nie tworzyc nowego tematu.

Czy kolega ma mozliwosc sprawdzenia informacji zapisanych w VIN pojazdu chodzi konkretnie o Iveco Daily z 2005 roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.